22:35 03. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1224
  • RUB80.2153
Analüütika
lühendatud link
Ukraina lahkub SRÜ-st. Mis hinnaga? (16)
90 0 0

Haiguse tunnistamine on esimene samm selle ravil. Kahju ainult, et omaaegsetest vigadest arengutee valikul räägivad ainult endised võimukandjad.

Ukraina tegi vale suunavaliku ja nüüd hävitab EL riigi majandust, leiab Ukraina endine majandusminister. Kahju, et see tarkus nii hilja tuli, kirjutab Raadio Sputnik kolumnist Maria Baljabina. 

Kerjusе
© Sputnik / Валерий Мельников

Euroopa Liiduga assotsiatsioonilepingu allkirjastanud Ukraina, nõustus teadlikult hukutavate tingimustega, ütles riigi endine majandusminister Viktor Suslov.

Tere hommikust! Eilsed uudised juba homme. Kui president Viktor Janukovitš ütles rohkem kui viis aastat tagasi nende samade tingimuste kohta, et ootame veidi, algas Kiievis selline torm, millega riik ei suuda siiani täielikult toime tulla. Vihased inimesed hakkasid pealinna purustama, rehve põletama, inimesi tapma – ja kõike seda ettekäändel, et ELiga tuleb igal juhul sõbralikult läbi saada.

Analüütikud: Ukraina, Moldova ja Gruusia juhtkond tuleks välja vahetada >>

Siis, nagu mäletame, toodi võimule leplikum valitsus, kes võttis pimesi kursi Euroopaga liitumisele. Ja nüüd siis, oh ime, selgus, et vabakaubanduspiirkond annab vabaduse ainult ELile, Ukrainat ei aita see aga mitte kuidagi. Haiguse tunnistamine on esimene samm selle ravil. Kahju ainult, et vigadest tee valikul räägivad ainult endised.

Autori arvamus ei pruugi kokku langeda toimetuse seisukohaga.

Teema:
Ukraina lahkub SRÜ-st. Mis hinnaga? (16)

Samal teemal

Lääs tänab Porošenkot Ukraina majanduse lammutamise eest
Euroopa tegi teatavaks Ukraina presidendi ees seisvad väljakutsed
Kas Washingtonile pakutakse Ukraina eest vahetuskaubana Venezuelat?
Kaljulaid rääkis Ukraina presidendiga korruptsioonivastase võitluse tähtsusest
Tagid:
eurointegratsioon, EL, maidan, Ukraina

Peamised teemad