03:46 27. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1634
  • RUB90.4050
Кuulutused
lühendatud link
"Oled super!" - aasta 2018 (14)
46 0 0

Telekanal NTV ja rahvusvaheline infoagentuur ning raadiojaam Sputnik kuulutavad välja eelvalikute alguse vanemliku hooleta jäänud lastele mõeldud laulukonkursi "Oled super!" kolmandaks hooajaks.

TALLINN, 9. oktoober – Sputnik. Projektis võivad osaleda andekad, silmapaistvate vokaalsete võimetega, lastekodudes ja kasu- või hooldeperedes elavad lapsed, aga ka lapsed, kes keerulise perekondliku olukorra tõttu viibivad internaatkoolides.

Konkursil Oled super! Eestit esindav osaleja lendas Moskvasse
© Sputnik / Илона Устинова, Владимир Новиков

Laste laulukonkursile "Oled super!" väljavalimise põhimõte jääb samaks, nagu eelmistelgi hooaegadel: osavõtjateks võivad saada 7- kuni 18-aastased lapsed kasu- ja hooldeperedest ning internaatkoolide ja lastekodude kasvandikud kõigist Venemaa linnadest ja Balti ning SRÜ riikidest. Projektis osalejad valitakse välja castingu teel.

Castingus osalemiseks tuleb saata Sputnik Eesti toimetuse e-posti aadressil:

  • video, kus castingus osaleja ennast tutvustab (ees- ja perekonnanimi, vanus, linn ja staatus: elan lastekodus/internaadis/kasuperes/eestkoste all) ja on mõned salvestused lapse esinemistest. Saata võib ka konkurssidel tehtud salvestisi;
  • täidetud taotlus

Esimese valikuvooru tulemused tehakse teatavaks 2019. aasta talvel.

Talendishow "Oled super!">>

Tuletame meelde, et laste muusikalise konkursi "Oled super!" esietendus toimus NTV-s 11. veebruaril 2017. aastal. Kohe esimestest saadetest peale kujunes saatesari üheks kõige populaarsemaks talendišõuks. Vokaalseid võimeid aitasid lastel avada konkursi kohtunikud: laujatar Elka, ansambli Miraž endine solist Margarita Suhhankina, produtsent Viktor Drobõš ha laulja Stass Pjehha. Osavõtjaid toetas saatejuht – teleajakirjanik ja TEFI preemia laureaat Vadim Takmenjov.

"Oled super!" finalistid võtsid osa mainekatest rahvusvahelistest konkurssidest ja muusikaüritustest: Valeria Adleiba ja Jevgeni Boitsov demonstreerisid oma talenti noorte poplauljate konkursi "Laste uus laine" aval, Kirill Jessin osales laste lauluvõistluse "Laste Eurovisioon" rahvuslikus valikuvoorus, Vitali Tolotškin esines "MUZ-TV preemiate" laval. Kõik konkursi "Oled super!" saavad osalisteks muusikalis "Škidi vabariik" ning 31. detsembril soovivad lapsed televaatajaile õnne võlukunstietenduses "Super uusaasta NTV-s".

Telekanali NTV ja teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub teist aastat järjest esinemisvõimalust andekatele, kuid vanemate hoolest ja armastusest ilma jäänud lastele. Selles osalevad lastekodude, internaatkoolide ja kasuperede kasvandikud — teatas varem Sputnik Eesti.

Sputnik autasustas telešõu „Oled super!" osalisi>>

Laulukonkursi "Oled super!" esimise hooaja Eesti esindaja Igor Leskov lõpetas lauluvõstlus teises voorus. Teisel hooajal esindas Eestit Kohtla-Järve pärit 16-aastane lauljanna Aleksandra Tarnjonok, kes samuti võistluse teisest voorust kaugemale ei pääsenud.

Sputnik on teabeagentuur ja raadio multimeediaesindustega kümnetes riikides. Sputnik sisaldab võrgulehti rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood antakse eetrisse inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Teema:
"Oled super!" - aasta 2018 (14)
Tagid:
lauluvõistlus, Oled super, Moskva, Eesti

Peamised teemad