21:55 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Lehesaju muusika Tartus

„Lehesaju muusika“ Tartus

© Фото : из личного архива автора
Kultuur
lühendatud link
7001

Tartus toimub 7. – 9. oktoobrini traditsiooniline, järjestikku juba seitsmes rahvusvaheline autorilaulude festival „Lehesaju muusika“.

ТАLLINN, 4. oktoober — Sputnik. Eestit esindavad sel festivalil Tallinna Linnateatri näitleja Kristjan Üksküla, raadioajakirjanik Dmitri Mikrjukov ning ansambel „Kirju Tigu".

Festivali alguspäevist alates on „Lehesaju muusika" lavale astunud õige palju Eesti lauljaid-näitlejaid, keda publik eriti sooja südamega tervitab. Nii Tõnis Mägi kui Ants Johanson, nii Heino Seljamaa kui Heino Aadla, Katrin Pärn ja paljud teised.

"Ma olen tänulik kõigile eesti autoritele nende valmiduse eest osaleda ürituses, kus valdavaks on vene keel," väljendas oma tänumeelt festivali korraldaja Ljudmila Mesropjan.

Festivali aukülaliseks on sedakorda trio „Triloogia" koosseisus: Elena Frolova, Julia Ziganšina ja Elmira Galejeva.

 

 

Tagid:
Lehesaju muusika, festival, Tartu

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  28
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  36
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  8