10:42 17. Oktoober 2019
Kuula otse
  • USD1.1025
  • RUB70.8212
Tulekul on Saunamaraton Otepääl

Tulekul on VIII Euroopa Saunamaraton Otepääl

© Sputnik / Вадим Анцупов
Kultuur
lühendatud link
10261

Euroopa VIII Saunamaratoni start antakse Kääriku Spordikeskuses 4. veebruaril 2017 kell 12.00. Võistkonna piletid hinnaga 60 eurot on juba müügil.

TALLINN, 8. jaanuar — Sputnik. Piletilevist ostetud piletiga tuleb võistkonnal tulla starti, kus pilet vahetatakse peale registreerimislehe täitmist käepaelte vastu.

Saunamaratoni võistkond on 4-liikmeline. Võistkond võib kasutada ka eraldi autojuhti, kes ei pea saunas käima, teatas Otepää vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Monika Otrokova.

Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis, mis suletakse kell 17:30. Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate" nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.

I koht loositakse välja esikümnesse tulnud võistkondade vahel, II koht loositakse välja paremuselt teise kümnesse saanud võistkondade vahel, III koht loositakse välja paremuselt kolmanda kümne hulgast. Ainult naistest koosnevate võistkondade esimesed kolm kohta loositakse välja naiste esikümnesse tulnud võistkondade vahel. Peaauhinnaks on OÜ Lemmik Mees kümblustünn, naiste arvestuses võitjad saavad Lemmik Mehe pesupalid. Auhinnalised esimesed kolm kohta loositakse välja Kääriku Spordikeskuses Saunamaratoni järelpeol kell 19.00.

Rahva lemmiksaunad valitakse välja võistkondade poolt, kellel kõik saunad läbitud.

„Lisaks sellele on saunade poolt pandud auhindu erinevatel põhjustel lemmikuteks saanud võistkondadele, neile, kes lisavad maratonile reipust ja värvi," täpsustas Euroopa Saunamaratoni korraldaja, Otepää valla kultuurijuht Sirje Ginter.

Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata, kohapeal sularaha eest pileteid osta ei saa.

Tagid:
saun, maraton, saunamaraton, Otepää

Peamised teemad