12:13 22. August 2017
Tallinn+ 13°C
Kuula otse
Tallinn

Talvefestival Tallinnas

© Sputnik / Вадим Анцупов
Kultuur
lühendatud link
2722

Tallinna Kesklinna valitsus korraldab 3.-11. veebruarini Raekoja platsil Tallinna talvefestivali

TALLINN, 3. veebruau — Sputnik. Festivali pidulik avamine toimub 3. veebruaril kell 18. Kuppellaval annavad kontserdi lastemuusikakoolide õpilased, Raekoja fassaadil esitletakse videomappingut ja kell 19 raekoja saalis algava noorte ooperisolistide kontserdi otseülekannet.

Talvefestivali kõigil päevadel heliseb Raekoja platsil kaunis muusika, esinevad muusikakoolide õpilased, toimuvad töötoad ja silma rõõmustavad uhked värvimängud valgusinstallatsioonidel ning Raekoja fassaadil, teatas Raepress.

Festivali tunnuslause „Tõsta pilk ja ava süda" viitab heateoalgatusele, millega toetatakse Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liitu. Oma panuse saab anda igaüks, kes ostab pileti festivali raames vanalinna tuntumates saalides toimuvatele kontsertitele.

Tagid:
laps, talv, muusika, talvefestival, festival, Raekoda, Tallinn

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  3
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  19
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  7