10:42 15. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1813
  • RUB86.5850
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
11532

Teabeagentuur ja raadio Sputnik õnnitles noori lauljaid, kes pääsesid laulukonkursi "Oled super!" teise vooru

TALLINN, 3. aprill— Sputnik. Nende hulgas, kes said Sputnik mälestusauhinnad, on Valgevenest, Kasahstanist, Armeeniast, Aserbaidžaanist, Eestist ja Kõrgõzstanist pärit lapsed.

"Oled super!" teine voor algab 8. aprillil ja portaal Sputnik Eesti teeb sellest otseülekande. Sputnik kanalite kaudu saab ka osaleda "Oled super!" osavõtjate on-line hääletuses. Hääletuse tulemusena kolm kõige rohkem hääli saanud osavõtjat SRÜ ja Balti riikidest saavad võimaluse esineda raadio Sputnik eetris ja rääkida oma esinemisest konkursil. 

Eestit esindab konkursil "Oled super!" 18-aastane Igor Leskov Kohtla-Nõmmelt. Igor pääses teise vooru esitades Dima Bilani laulu "Kell" (v.k. — «Часы») kaveri. Andekat lauljat saab toetada Sputnik Eesti võrgulehel ja sotsiaalvõrgustike kontodel.

Leskov üllatas žüriid oma erilise hääletämbriga

Edasipääsuks laste lauluvõistluse „Oled super!" teise vooru tuli võistlejal vähemalt kolmele žüriiliikmele kindla peale muljet avaldada, aga Igor meeldis kõigile neljale.

Tugevast pabistamisest hoolimata laulis ta nii hästi, et tema etteastet hindasid kõrgelt niihästi žürii liikmed kui ka saalipublik. Esimesena vajutas jah-hääle nuppu Stass Pjehha. Talle avaldasid muljet esineja „mõnusalt kõrged" noodid ja ta nentis ühtlasi, et Igoril on euroopalik häälemodulatsioon.

Väga kähku tegi oma valikuotsuse ka Margarita Suhhankina. Tema sõnul pani tähele võistleja närveerimist, kuid noormehel õnnestus sellest jagu saada ja näidata oma „suurt hääleulatust". „Sa oled super!" lausus talle lauljanna. Ning Elka märkis samuti ära Igori „üllatavalt erilise" hääletämbri.

Saatejuht Vadim Takmejev märkas noormehe kaelas salli kirjaga „Eesti", mille talle enne võistluselesõitu kinkis Sputnik Eesti toimetus, ja nimetas Ida-Virumaa noormeest tõeliseks patrioodiks. Loodame, et see sall edaspidigi ikka sooja annab ja elus õnne toob. Kuidas ka Igori edasine saatus selles projektis ei kujune, on ta juba praegu võrratu!

© Sputnik
Igor Leskov jagas muljeid ja elamusi oma etteastest projektis „Oled super!“

Telekanali NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest. Sputnik otsis noori talente Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias.

NTV (vene keeles — НТВ) on Venemaa suurim üleriigilise levikuga eratelekanal. Alates eetrissetulekust 1993. aastal on NTV püsinud stabiilselt kodumaise telemaastiku esikolmikus. NTV saateid edastatakse kõikides Venemaa Föderatsiooni subjektides ja selle levi katab 99,2% elanikkonnast. Väljaspool Venemaad elavate venekeelsetele vaatajatele lähivälismaal, Euroopas, Lähis-Idas, samuti Põhja-Ameerikas ja Austraalias, toodab NTV kaht rahvusvahelist versiooni: NTV-Mir (v.k. НТВ-Мир) ja NTV-Ameerika (v.k. НТВ-Америка).

Sputnik Eesti alustas tööd 2016. aasta veebruaris ja kuulub siinsete ühiskondlik-poliitiliste võrguväljaannete esikümnesse*. Sputnik Eesti on rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik, mille multimeedia teabeesinduse asuvad kümnetes riikides, allüksus. Sputnik haldab võrgulehti, mis ilmuvad rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

*Gemius 2016. aasta oktoobri, novembri ja detsembri andmetel.

 

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
laulukonkurss, õnnitlus, Oled super, Sputnik, Igor Leskov, SRÜ, Venemaa

Peamised teemad