06:15 30. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Kultuur
lühendatud link
5860

Rahvusvahelisel vokalistide konkursil „Oled super!" Eestit esindav Igor Leskov esineb laupäeval, 6. mail telekanali NTV ja infoagentuuri Sputnik ühisprojekti teises võistlusvoorus

TALLINN, 5. mai — Sputnik. Igor on ainus Baltimaade esindaja selles projektis, mis pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest.

Aprillikuu esimesel päeval hämmastas 18-aastane Kohtla-Nümme lastekodu kasvandik, kes esitas laval kaveri Dima Bilani laulust „Kell", žüriid sedavõrd unikaalse tämbriga, et kohtunikud hääletasid üksmeelselt tema teise vooru pääsemise poolt.

Telešõu, mille avakontsert oli 11. veebruaril, salvestused toimuvad Moskvas. Leskovi sõnul on harjutustunnid professionaalsete laulupedagoogide ja koreograafide juhendamisel aidanud tal tunda ennast laval enesekindlamalt. Need õppetunnid on läinud asja ette — nagu pärast Igori etteastet konkursi esimeseses voorus nentis žürii liige Margarita Suhhankina, suutis Igor närveerimisest üle saada ja demonstreerida kõiki oma „suure hääle" võimalusi.

Toetame Igor Leskovi!

Telekanali NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest. Sputnik otsis noori talente Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias.

Eestist pärit Igor Leskovi edusamme projektis „Oled super!" on võimalik jälgida portaali Sputnik Eesti erirubriigis ja sotsiaalvõrgustikes. Portaalis Sputnik Eesti alanud veebihääletusel saab igaüks anda oma hääle Igori toetuseks. Suurima häältearvu kogunud ning esikolmikusse pääsenud osavõtjad saavad võimaluse esineda raadiojaama Sputnik raadiosaadetes, rääkida seal oma etteastest lauluvõistlusel ning laulda eetris üks oma lemmikpaladest.

Portaali Sputnik Eesti toimetus soovib Igorile edu ja loodab näha teda telešõu „Oled super!" järgmiseski voorus.

Vaadake telešsõud „Oled super!" telekanalil NTV Mir ja portaalis Sputnik Eesti igal laupäeval kell 20.00.

Tagid:
teine voor, esinemine, hääletamine, projekt, Oled super, NTV, Sputnik, Igor Leskov, Eesti, Venemaa

Peamised teemad