11:11 15. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1813
  • RUB86.5850
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
7840

Rahvusvahelise laulušõu „Oled super!" laval Eestit esindanud võistleja Igor Leskov ei suutnud möödunud nädalavahetusel kahjuks poolfinaali edasi pääseda, ent oma suurtele tulevikuplaanidele ta käega löönud ei ole

TALLINN, 9. mai — Sputnik. Eesti võistleja vapustas esimeses voorus žüriid oma erilise hääletämbriga, kuid teises voorus jäi tal edasipääsemisest üks poolthääl puudu.

Igor esitas kaveri Tõnis Mägi laulust „Päästke, päästke" („Spasite, spasite") ja usub, et vokaaltehniliselt see tal õnnestus, kuid oma laulu kangelasega samastuda ta ei suutnud. Tema arvates võis see olla ka põhjuseks, mispärast kaks kohtunikku tema poolt ei hääletanud. Oma hääled andis Igori poolt ainult kohtunikekolleegiumi meespool — Stass Pjehha ja Viktor Drobõš.

Igori meelest oli imelik, et tema poolt ei hääletanud lauljatar Elka, kes tavaliselt on selles saates märksa heldem „rohelist tuld" näitama. Eesti noore talendi edasistest plaanidest saate teada, vaadates portaali Sputnik Eesti videot meie kohtumisest Igor Leskoviga lennujaamas tema Eestisse tagasi saabumisel.

Video Igori viimasest esinemisest:

Telekanali NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest. Sputnik otsis noori talente Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
teine voor, lauluvõistlus, Oled super, NTV, Sputnik, Igor Leskov, Eesti, Venemaa

Peamised teemad