17:20 22. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1852
  • RUB91.4095
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
13650

Igor Leskov, kes esindas Eestit lauluvõistlusel „Oled super!", osaleb hooaja lõpetamisel suurejoonelisel galakontserdil Kremlis, kus ta laulab duetti kuulsa Anne Veskiga

ТАLLINN, 24. mai — Sputnik. Lauljanna sõnul väärib andekaid lapsi toetava ja arendava rahvusvahelise lauluvõistluse mõte kõige suuremat kiitust. Telešõust „Oled super!" osa võtnud lapsed jäävad seda perioodi oma elust alati meenutama, märkis Veski eksklusiivintervjuus Sputnikule.

Sellised võistlused nagu „Oled super!" kingivad „saatelehe ellu" mitte ainult võitjatele, vaid ka nendele, kes samuti kui Igor Leskov lõppvooru ei pääsenud — sellegipoolest on neid ju märgatud ja antud neile võimalus ennast näidata, rõhutas lauljanna.

Igor Leskov sõitis Moskvasse konkursi „Oled super! galakontserdile
© Sputnik / Андрей Петров, Вадим Анцупов

„Väikesest Eesti alevikust pärit noormehe jaoks oli võimalus sattuda rahvusvahelisele konkursile — see on tõeline ime," ütles Anne Veski.

Igor Leskovi enda sõnul ta lauljanna loominguga eriti tuttav ei ole, kuid on väga õnnelik selle üle, et tal on avanenud võimalus sellise suurusjärgu tähega Kremlis duetti laulda.

„Minu jaoks on see järjekordne hinnaline kogemus," tunnistas ta intervjuus portaalile Sputnik Eesti.

Kuigi projekti „Oled super!" esimene hooaeg läheneb lõpule, nentis Igor, et teda see kurvaks ei tee — on ju telešõus osalemine teda tugevamaks muutnud. Ainus, mida noor laulja mainib teatud kibedusega, on see, et sõpradega, kelle ta konkursil on leidnud, tuleb nüüd hüvasti jätta.

Kõneldes oma plaanidest peale „Oled super!" lõppvooru tunnistas Igor Leskov, et kavatseb loobuda kaverite esitamisest ja lõpuks lasta omaenda laulud vaka alt välja ning vormistada videoklipiks. Laul, mis tema sõnul on juba peaaegu valmis, kannab pealkirja „Särame".

Toetame Igor Leskovi

NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri Sputnik ühisprojekt „Oled super!" on andnud vanemliku hoolitsuseta jäänud andekatele lastele võimaluse ennast teostada. Selles osalevad noored lauljad Venemaalt, Abhaasiast, Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõztanist, Moldovast, Ukrainast, Eestist ja Lõuna-Osseetiast.

Konkursil Eestit esindanud Igor Leskov jõudis teise vooru, kuid ei pääsenud edasi poolfinaali. Ent tal on ikkagi veel võimalus ennast suure audiotooriumi ees ilmutada — seda portaalis Sputnik Eesti käivitunud veebihääletuses, kus igaüks saab anda oma hääle Igor Leskovi toetuseks.

SRÜ ja Balti riikidest esikolmikusse jõudnud võistlejad, kes koguvad kõige enam hääli, saavad võimaluse Sputniku raadiosaadetes esineda, rääkida oma etteastetest lauluvõistlusel ning laulda üks oma lemmiklugu.

Tuletame meelde, et rahvusvahelise laste lauluvõstluse „Oled super!" superfinaal toimub Kremlis 26. mail. Ning 27. mail kell 20.00 näevad televaatajad kontserti telekanali NTV ülekandena ja uudisteagentuuri Sputnik vahendusel.

Eestis saab finaali vaadata, nagu ikka, telekanalil NTV ja portaali Sputnik Eesti veebilehel.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
ime, galakontsert, laulukonkurss, duett, Oled super, Kreml, Anne Veski, Igor Leskov, Eesti, Venemaa

Peamised teemad