17:37 22. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1852
  • RUB91.4095
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
4231

Venemaa president Vladimir Putin tervitas Kremlis galakontserdil lauluvõistluse "Oled super!" osalejaid

TALLINN, 27. mai — Sputnik. Presidendi sõnul pole tõelise ande, sihikindluse ja optimismi korral ühtegi ületamatut taksitust. "Olete tõepoolest "super"! Edu teile!" sõnas president.

Rahvusvahelise laste lauluvõstluse „Oled super!" superfinaal toimus Kremlis 26. mail, 27. mail kell 20.00 näevad televaatajad kontserti telekanali NTV ülekandena ja teabeagentuuri Sputnik vahendusel.

Eestis saab finaali vaadata, nagu ikka, telekanalil NTV ja portaali Sputnik Eesti veebilehel.

Igor Leskov, kes esindas Eestit lauluvõistlusel „Oled super!", osales ka hooaja lõpetamisel suurejoonelisel galakontserdil Kremlis, kus ta laulis duetti kuulsa Anne Veskiga.

Lauljanna sõnul väärib andekaid lapsi toetava ja arendava rahvusvahelise lauluvõistluse mõte kõige suuremat kiitust. Telešõust „Oled super!" osa võtnud lapsed jäävad seda perioodi oma elust alati meenutama, märkis Veski eksklusiivintervjuus Sputnikule.

Toetame Igor Leskovi

NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri Sputnik ühisprojekt „Oled super!" on andnud vanemliku hoolitsuseta jäänud andekatele lastele võimaluse ennast teostada. Selles osalevad noored lauljad Venemaalt, Abhaasiast, Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõztanist, Moldovast, Ukrainast, Eestist ja Lõuna-Osseetiast.

Konkursil Eestit esindanud Igor Leskov jõudis teise vooru, kuid ei pääsenud edasi poolfinaali. Ent tal on ikkagi veel võimalus ennast suure audiotooriumi ees ilmutada — seda portaalis Sputnik Eesti käivitunud veebihääletuses, kus igaüks saab anda oma hääle Igor Leskovi toetuseks.

SRÜ ja Balti riikidest esikolmikusse jõudnud võistlejad, kes koguvad kõige enam hääli, saavad võimaluse Sputniku raadiosaadetes esineda, rääkida oma etteastetest lauluvõistlusel ning laulda üks oma lemmiklugu.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
galakontsert, finaal, tervitus, Oled super, Kreml, Anne Veski, Igor Leskov, Vladimir Putin, Moskva, Venemaa

Peamised teemad