11:39 07. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1325
  • RUB81.3769
Kultuur
lühendatud link
4810

Telekanali NTV ning rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik ühiselt korraldatud noorte talentide konkursil „Oled super!" osalenud Igor Leskov tuli välja uue lauluga, mille pealkirjaks on „Särame"

ТАLLINN, 26. juuni — Sputnik, Deniss Pastuhhov. Kohtla-Nõmme lastekodu kasvandik ja Eesti ainuke esindaja rahvusvahelises projektis „Oles super!" rääkis portaalile Sputnik Eesti oma värskemast loometööst. Igor Leskovi sõnul kõneleb uus heliteos armastusest. 

„Sellel teemal on väga palju lüürilisi laule loodud, kuid igaühel neist on oma lugu. Selle laulu tekst vahendab tugevaid tundeid ühe konkreetse inimese vastu ja sunnib samaaegselt kurvastama käestlastud võimaluse üle," lausus ta.

Leskov kirjutas laulusõnad ise kuue päeva jooksul, mil ta viibis Moskvas. „Teksti aitas mul kohendada Moskva luuletaja Aleksandr Anfilofjev, meloodia aga võtsin ma internetist. Seal on üks grupp, kes klikib laulutekstidele plusse-miinuseid," selgitas noor muusik.

Nagu Igor sõnab, seisab tema lähimates loomingulistes plaanides veel ühe laulu kirjutamine, kuid kõigepealt tuleb salvestada videoklipp laulule „Särame".

„Ma tahaksin eriti tänada heliloojat ja arranžeerijat Manolis Šehalit, kes on mulle mitmeti abiks, pakkudes mulle võimalust oma stuudios lugusid salvestada ja aidates kaasa videoklippi loomisel. Laulu „Särame" videoklipp saab samuti salvestatud Šehali kaasabil, võtted on plaanis sel sügisel Eesti pealinnas," lisas Igor.

Oma teed alustav muusik ei ürita üksnes muusikatööstuses kanda kinnitada, vaid tal on ka teisi erialasid. Möödunud nädalal sai Igor kätte diplomi viimistleja erialal ja aukirja „Parim koolilõpetaja". Aga juba tänavu sügisel kavatseb ta minna pagariks õppima. 

Portaal Sputnik Eesti jätkab noore laulja edusammude jälgimist. Tuletame meelde, et NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri Sputnik ühisprojekt „Oled super!" pakkus vanemliku hooleta jäänud andekatele lastele võimaluse oma võimeid näidata. Konkursist võtsid osa noored lauljad Venemaalt, Abhaasiast, Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõztanist, Moldovast, Ukrainast, Eestist ja Lõuna-Osseetiast.

Konkursil meie riiki esindanud Igor Leskov pääses teise vooru, kuid poolfinaali ei õnnestunud tal välja jõuda. Suurejoonelisel galakontserdil Kremlis, millega päädis telešõu esimene hooaeg, laulis Leskov duetti koos nii Venemaal kui Eestis tuntud lauljanna Anne Veskiga.

Tagid:
armastus, laul, Säärame, Oled super, Sputnik, Igor Leskov, Kohtla-Nõmme, Eesti, Venemaa

Peamised teemad