11:33 15. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Kultuur
lühendatud link
3530

Serbia filmirežissöör ja muusik Emir Kusturica kinnitas, et 23. juulil saabub ta Krimmi ja annab oma bändiga The No Smoking Orchestra ainukese kontserdi Jalta elanikele ja külalistele

TALLINN, 22. juuli — Sputnik. "Tere. Minu nimi on Emir Kusturica, ma tulen Jaltasse, anname seal kontserdi Jubileinõi kontserdisaalis 23. juulil," lausus Kusturica oma videopöördumises.

Ukraina alustab Krimmi turismiblokaadi >>

Lisaks sellele kavatseb Emir Kusturica oma esimesel külaskäigul Krimmi tutvuda poolsaare vaatamisväärsustega, mis võiksid talle vahest tema uue filmi võttepaikadena huvi pakkuda, teatati agentuurist RIA Novostile.

Euroopas puhkes pärast Trumpi võitu paanika: Kusturica EP resolutsioonist >>

The No Smoking Orchestra uus esinemiskava sama pealkirja, mis on režissööri viimatisel filmil – "Mööda Linnuteed" ("On The Milky Road"), kus peaosi kehastavad Emir ise ja Monica Bellucci. Muusikud esitavad ka heliteoseid Kusturica tuntud filmidest: "Must kass, valge kass" ("Black Cat, White Cat") "Elu on ime" ("Life is Miracle"), "Mustlaste aeg" ("Time of the Gypsies"), "Arizona unelm", "Tõotus" ("Promise Me This").

Ansambli The No Smoking Orchestra muusika ühendab endas lääne ja ida kultuuri, see on segu Balkani rahvamuusikast ja džässist, folgist ja Türgi marssidest, mustlasmuusikast ja juudi pulmalauludest.

Tagid:
kontsert, The No Smoking Orchestra, Emir Kusturica, Jalta, Serbia, Krimm

Peamised teemad