04:19 20. Veebruar 2020
Kuula otse
  • USD1.0800
  • RUB68.6245
Kultuur
lühendatud link
3610

Neljapäeval, 10. augustil kell 19.00 toimub Kadrioru pargi kontserdiväljakul Alion Balticu ooperimuusika festivali galaõhtu "Armastus Itaalia moodi!"

TALLINN, 8. august — Sputnik. Kaasa teevad solistid maailma juhtivatest ooperiteatritest nagu Metropolitan Opera, La Scala, Peterburi Maria teater, Eesti Rahvusooper Estonia ja mitmed teised, teatab Kadrioru park oma kodulehel

Laval on sümfooniaorkester Molodechno Valgevenest. Kavas on muusikat Puccini, Verdi, Donizetti ja Bellini ooperitest. Giacomo Puccini rollis astub lavale armastatud saatejuht, kunstnik ja muusik Mart Sander.

Suvi Kadriorus pakub elamusi igale maitsele
© Sputnik / Вадим Анцупов

Suvi Kadriorus pakub elamusi igale maitsele >>

Korraldajad: Alion Baltic Festival ja Kadrioru Park. Alion Baltic International Muusikafestival 2017 kunstiline juht on Michael Bulychev-Okser. Kontsert on tasuline.

Suvi Kadriorus pakub elamusi igale maitsele. 25. augustil lõppeb 2017. aasta Lillefestival ja suure iga-aastase lillepeo lõpetab Lenna kontsert. Lõputseremoonial tänatakse osalejaid ja külalisi ning premeeritakse parimaid teemaaedu. Kindlasti kuulutatakse ka välja käesoleva aasta rahvalemmik ning antakse teada järgmise aasta lillefestivali aedade teemad.

2017 rahvusvaheline Tallinna lillefestival >>

Aasta lõpetab traditsiooniliselt festival Valgus kõnnib Kadriorus, mis sellel aastal juhatab sisse Kadrioru 300 juubeli ja pakub silmailu lausa kahel järjestikusel päeva.

20-21. septembril on võimalik vaadelda Kadrioru pargis erinevaid väljapanekuid ja valguslahendusi ning kuulata saab taas tuntud kodumaa muusikuid.

Tagid:
kultuur, ooperiteater, Armastus Itaalia moodi, Alion Baltic, Kadrioru Park, Tallinn

Peamised teemad