09:29 09. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Kultuur
lühendatud link
8110

Leedu jahmus venekeelsest sõnast Robbie Williams laulus

TALLINN, 17. august – Sputnik. Briti laulja Robbie Williams esines Vilniuse kontserdilaval "Vingis" esitledes oma uut albumit The Heavy Entertainment Show. Lauldes Party Like a Russian ütles Williams mitu korda sõna "spasibo" (vene keeles – "tänan"), millele Leedu meedia pööras erilist tähelepanu, teatab RIA Novosti.

"Briti superstaar Robbie Williams karjus esimese laulu esituseks lavale tulles ja kokkutulnuid nähes vene keeles "spasibo". Kuid laulja ei tänanud sellega mitte kuulajaid, see oli osa laulu tekstist," kirjutab portaal lrytas.lt

Portaal delfi teatab, et Briti laulja käitumine võis publikut häirida.

"Esitades üht oma esimestest lauludest Party Like a Russian, kordas Robbie Williams mitu korda sõna "spasibo", vene keeles tähendab see sõna tänu. Kuulajat, kes laulu ei teadnud, võis laulja käitumine häirida," kirjutab portaal.

Williamsi laulu Party Like a Russian aluseks on Sergei Prokofjevi teos "Rüütlite tants" balletist "Romeo ja Julia". Selle laulu videoklipis tantsivad mundris baleriinid. Williams laulab "teatud tüüpi inimeste" elukommetest, kes "võtavad ära raha kogu rahvalt". Nad "ei naerata, niikaua, kui ei ole vaja midagi müüa", öeldakse laulu tekstis. Muusiku laual on sõrnikud, tatar ja muna – sellisena kujutatakse ette tüüpilist vene toitu.

Tagid:
Robbie Williams, Leedu

Peamised teemad