21:54 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Alanud on valikuvoor laste laulukonkursi Oled super! teiseks hooajaks

Alanud on valikuvoor laste laulukonkursi "Oled super!" teiseks hooajaks

© НТВ
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (25)
4510

Suurejoonelise projekti teine hooaeg aitab vanemliku hooleta jäänud andekatel lastel ennast ilmutada ning teha esimesed sammud teel suurele lavale

TALLINN, 10. september — Sputnik. Telekanal NTV ja rahvusvaheline infoagentuur ning raadiojaam Sputnik kuulutavad välja osalejate valikuvooru vanemliku hooleta jäänud laste laulukonkursi "Oled super!" teiseks hooajaks. 

Telešõus „Oled super!“ osalenud Igor Leskov tuli välja uue lauluga
© Sputnik / Евгения Новоженина

Valikupõhimõte laste laulukonkursile "Oled super!" jääb samaks, mis kehtis eelmisel hooajal: sellest võivad pääseda osa võtma 7- kuni 18-aastased kasuperede, internaatkoolide ja lastekodude kasvandikud kõigist Venemaa ja SRÜ riikide linnadest. Projektis osalejad selgitatakse välja valikuvooru kaudu.

Valikuvoorus osalemiseks tuleb saata Sputniku toimetuse e-posti aadressil:

 

 • video, kus valikuvoorus osaleja ennast tutvustab (nimi, vanus, linn ka staatus: elan lastekodus/internaadis/kasuperes/eestkoste all) ja on mõned salvestused lapse esinemistest. Saata võib konkurssidel tehtud salvestisi;
 • täidetud taotlus-ankeet.

 

Esimese valikuvooru tulemused tehakse teatavaks 2018. aasta talvel.

NTV telesaade "Oled super! Tantsud" ootab Eestist tantsutalente >>

Meenutame, et laste laulukonkursi "Oled super!" avakontsert toimus NTV-s 11. veebruaril 2017. aastal. Esimestest teleekraanile jõudnud saadetest peale kujunes projekt üheks menukaimaks talendišõuks.

Laste vokaalseid võimeid aitasid esile tuua konkursi žürii liikmed: lauljatar Elka, ansambli Miraaž endine solist Margarita Suhhankina, produtsent Viktor Drobõš ja laulja Stas Pjehha. Osalejaid toetas saatejuhina teleajakirjanik ja TEFI preemia laureat Vadim Takmenjov. 

Konkursi "Oled super!" finalistid on võtnud osa mainekatest rahvusvahelistest lauluvõistlustest ja muusikasündmustest: Valeria Adleiba ja Jevgeni Boitsov demonstreerisid kumbki oma annet noorte poplauljate konkursil "Laste uus laine", Kirill Jesin valiti oma riigi esindajaks laste laulukonkursil "Laste Eurovisioon", Vitali Tolotškin astus lavale Muz-TV preemiate jagamisel.

Konkursil meie riiki esindanud Igor Leskov pääses teise vooru, kuid poolfinaali ei õnnestunud tal välja jõuda. Suurejoonelisel galakontserdil Kremlis, millega päädis telešõu esimene hooaeg, laulis Leskov duetti koos nii Venemaal kui Eestis tuntud lauljanna Anne Veskiga.

Kõik konkursi "Oled super!" finalistid saavad osaleda muusikalis "ŠKIDi vabariik" ning 31. detsembril õnnitlevad nad televaatajaid imelise šõuga "Super-uusaasta NTV-s".

Sputnik autasustas telešõu "Oled super!" osalisi >>

Teema:
Talendishow "Oled super!" (25)
Tagid:
valikvoor, laulukonkurss, talendishow, taotlus, lapsed, Oled super, NTV, Sputnik, Venemaa

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  28
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  36
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  8