11:16 01. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.1980
  • RUB91.1439
Kultuur
lühendatud link
Talendishow "Oled super!" (26)
3210

Omapärane laulja, lastekodu kasvandik esitles tänu Venemaa telesaates esinemisele oma esimest videot enda lauluesitusega

TALLINN, 25. oktoober — Sputnik. Kohtla-Nõmme lastekodu kasvandik Igor Leskov oli osalejaks telekanali NTV ja rahvusvahelise infoagentuuri Sputnik ühisprojektis "Oled super!" Hiljuti tutvustas ta oma uut laulu "Särame". Teksti kallal aitas tal töötada Moskva luuletaja Aleksandr Anfilofjev.

Igor Leskov tuli välja uue lauluga >>

Igor Leskov rääkis portaalile Sputnik Eesti videoklipi loomisest. Tööks video salvestamise kallal kulus umbes kaks nädalat. Võtted toimusid Tallinnas arranžeerija ja helilooja Manolis Šehali kaasabil.

Lauluvideo süžee kohaselt veedab Igor lõbusalt aega koos kauni tütarlapsega: nad istuvad kohvikus, jalutavad mererannal, sõidavad karusseliga, puhuvad seebimulle ja naeravad palju. Ent heliseb äratuskell — ja selgub, et see kõik oli unenägu.

Igor Leskov tunnistas, et tal on plaanis proovida saata see video ringlema muusikakanalitesse, esmajoones MuzTV-sse. Ühtlasi asub ta varsti uut laulu kirjutama.

Igor on harrastuslaulja. Õpinguid lauluõpetaja käe all alustas ta alles 2016. aasta septembris, kuid juba on märgata tõsiseid edusamme. Kohtla-Nõmme Rahvamaja direktori Jüri Linki sõnul antakse Igori käsutusse lähimal ajal väike stuudio vokaaltehnika harjutamiseks.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
videoklipp, ühiskond, kultuur, laulja, konkurss, muusika, Oled super, Igor Leskov, Eesti

Peamised teemad