12:07 11. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Kultuur
lühendatud link
"Oled super!" - aasta 2018 (14)
6510

Rahvusvahelisest lauluvõistlusest osavõtja Aleksandra Tarnjonok Eestist esineb telekanali NTV ja teabeagentuuri Sputnik lauluvõistluse esimeses valikuvoorus laupäeval, 3. märtsil.

TALLINN, 3. märts — Sputnik. Veebruaris algas telekanalis NTV lauluvõistluse "Oled super!" teine hooaeg. Laupäeval, 3. märtsil esindab Eestit Kohtla-Järve elanik Aleksandra Tarnjonok.

Konkursil "Oled super!" Eestit esindav osaleja lendas Moskvasse >>

Žürii koosseisu kuuluvad sel hooajal helilooja ja produtsent Viktor Drobõš, helilooja Igor Krutoi, populaarne laulja Sergei Lazarev ja tuntud lauljanna Julianna Karaulova. Laulusaate juhiks on, nagu eelmiselgi hooajal, Vadim Takmenjov.

Positiivse meelsusega

Ida-Virumaa 16-aastane elanik Aleksandra Tarnjonok on otsustanud lauluvõistluse vaatajad ja žürii ära võluda, et leida võimalus jõuda konkursi "Oled super!" finaali. Esimeses valikuvoorus esitab ta IOWA laulu "Maršrutka" (marsruuttakso — toim.).

Rahvusvahelisest lauluvõistlusest Oled super! osavõtja Eestist Aleksandra Tarnjonok
© Sputnik / Евгений Ашихмин, Владимир Новиков

Nagu Sputnik Eesti varem on kirjutanud, sündis Aleksandra Tarnjonok Narva linnas. Kuna tema vanematelt võeti ära vanemlikud õigused lapse kasvatamiseks, sattus Aleksandra varjupaika.

Sealt võeti ta Kohtla-Järvel elavate Tamara ja Aleksandr Semernja perekonda. Nad avastasid kohe kasutütre lauluande ja nüüd tegeleb Aleksandra juba ligi 7 aastat lauluõpingutega Ahtme klubis õpetaja Anastassia Pavlova käe all.

Oma osalemisest konkursil sai Tarnjonok teada oma kasuemalt Tamaralt, kes taotluse esitas. Nagu Aleksandra tunnistas, on ta juba harjunud rahva ees esinema ja osaleb sageli igasugustel konkurssidel. Seega on ta moraalselt valmis täissaali ja žüriiga kohtumiseks.

"Ma olen julge tüdruk, seega läheb kõik hästi, seda ma usun," lisas ta.

Telesaates osalejad on kokku tulnud Venemaa eri nurkadest, aga ka Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Kasahstanist, Lõuna-Osseetiast, Tadžikistanist, Eestist ja teistest riikidest. Kõik nad on andekad lapsed, kes on erinevatel põhjustel jäänud vanemliku hoolduseta.

Projekti "Oled super!" teisel hooajal saavad vaatajad tuttavaks 82 lapsega 3 riigist vanuses 8 kuni 18 aastat.

Timur Weinstein: "Oled super!" on saatesari lastest ja lastele >>

Telekompanii NTV ning rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik korraldatud rahvusvaheline konkurss "Oled super!" hõlmab andekaid lapsi kogu maailmast ja kingib lastele võimaluse oma salaunistusi teostada.

Vaadake Aleksandra Tarnjonoki esinemist telekanalis NTV ning portaalis Sputnik Eesti laupäeval, 3. märtsil kell 19.00.

Teema:
"Oled super!" - aasta 2018 (14)
Tagid:
lauluvõistlus, konkurss, kultuur, Oled super, Aleksandra Tarnjonok, Kohtla-Järve, Moskva, Eesti, Venemaa

Peamised teemad