23:54 25. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1777
 • RUB77.3603
Valga raudteejaam

Valga raudteejaamas selgus Eesti parim muusikavideo

Sputnik / Sergey Melkonov
Kultuur
lühendatud link
1210

Valga raudteejaamas toimus teine Eesti muusikavideote festival, mille raames pälvis Eesti parima muusikavideo tiitli Jarek Kasari feat. Saara Kadaku "Mina jään ellu", režissööriks Almondi Esco.

TALLINN, 11. märts — Sputnik. Eripreemia sai Würffeli "Breathe", režissööriks Sohvi Viik, teatas ERR.

Publik hääletas oma lemmikuks A-Rühma "Mingi kukk on mu BMWs", mille režissöör on Sander Allikmäe.

Festivalile laekus 91 muusikavideot, millest režissöör Rao Heidmetsa juhitud eelžürii valis välja 42, mis pääsesid festivali kavasse.

"Oled super!": Aleksandra Tarnjonok pääses teise vooru>>

Esitatud video pidi olema valminud aastal 2017 või 2018 ning ei tohtinud ületada kaheksat minutit. Hinnati muusikat, ideed ja teostust.

Tagid:
muusikaviideo, festival, Valga

Peamised teemad

 • S-300 Favorit

  Kaitseminister Sergei Šoigu tegi 24. septembril teatavaks Süürias asuvate Vene sõjaväelaste turvalisuse parandamiseks mõeldud meetmed, mida rakendati vastuseks Il-20 ja tema meeskonna hävitamisele, mille süüdlaseks on Iisrael.

  30
 • Illustreeriv foto

  Üksteist Euroopa Liidu, peamiselt Ida-Euroopa riiki ei ole samasooliste abielusid veel seadustanud. Sel sügisel, hoolimata Brüsseli survest, kavatseb Rumeenia kirjutada geiabielude keelu põhiseadusesse.

  17
 • Põtradel on jooksuaeg sügisel

  Põtradel ja punahirvedel on jooksuaeg sügisel, seetõttu võivad nad sõiduteele sattuda tavapärasest sagedamini. Liiklejatel tasub sellega arvestada ja jälgida oma sõidukiirust.

  11