20:03 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Politseiaia purskkaev on juba töös

Purskkaevude aeg on kätte jõudnud

© Sputnik / Вадим Анцупов
Kultuur
lühendatud link
910

Asutus Kadrioru Park alustas Tallinna purskkaevude käivitamist.

TALLINN, 23. aprill — Sputnik. Roosiaia purskkaev Apollo ja Politseiaia purskkaev on juba töös ning 15. maiks pannakse veed voolama juba kõikides Tallinna purskkaevudes, teatab linnavalitsus.

Kadrioru pargi hallata on kõik Tallinna linnale kuuluvad 42 veerajatist, mille käivitamist alustatakse põhimõttel kesklinnast äärelinna poole ja sügisel vastupidises suunas.

Tallinna purskkaevud>>

"Kadrioru seitse purskkaevu pannakse tööle aprilli viimase nädala jooksul. Tallinna päevaks 15. maiks voolavad veed juba kõikides purskkaevudes ja kaskaadidel," ütles Kadrioru pargi juhataja Ain Järve.

Eelmise aasta kevadisel heakorrakuul käivitati esimesena Kitse kaskaad Nunne tänaval.

Purskkaevuhooaeg algab aprilli lõpul, kui pannakse tööle esimesed purskkaevud, kuid Tallinna päevaks, 15. maiks töötavad nad reeglina juba kõik. Hooaeg lõpeb sügisel külmade saabudes.

Tagid:
purskkaev, Kadriorg, Tallinn

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  14
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  35
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  7