15:10 24. Märts 2019
Kuula otse
  • USD1.1302
  • RUB72.7425
Tallinna Botaanikaaed

Tallinna Botaanikaaed tähistab sünnipäeva

© Sputnik / Вадим Анцупов
Kultuur
lühendatud link
1310

Tallinna Botaanikaaed tähistab laupäeval, 1. detsembril sünnipäeva ja jõulukuu algust lahtiste uste päevaga.

TALLINN, 30. november — Sputnik. Tallinna Botaanikaed kutsub kõiki taimesõpru tähistama oma 57. sünnipäeva üheskoos nii troopilises kui ühtaegu jõululises meeleolus, teatas Raepress.

Sünnipäevalistel on võimalik osaleda troopika ja subtroopika kasvuhoonetes toimuvatel ekskursioonidel, päevale lisab pidulikkust jõulutähtede ja alpikannide näitusmüük, mis jääb avatuks pühapäevani.

Tänavu pakub teater esietendusena välja lavastuse „Doktor Ai-Ai-Ai“
© Фото : Ирина Тихомирова

Botaanikaaias algavad legendaarsed roosipäevad>>

Jõulukuu alguse puhul ehitakse botaanikaaia alpinaariumis suured jaapani nulud, mis sel aastal erilise pidulikkusega särada saavad ja palmimaja külastajaid eemalt tervitavad.

Sünnipäeva puhul on 1. detsembril sissepääs kõigile vaba.

Jõulutähed Tallinna Botaanikaaia palmimajas>>

Eestikeelsed ekskursioonid algavad kell 11.00, 12.00, 13.00 ja 14.00. Venekeelsed toimuvad kell 12.00 ja 14.00. Kasvuhooned on avatud kella 11‒16.

Botaanikaaed kutsub näitusele, illustreeriv foto
© Sputnik / Вадим Анцупов

Ainult 10 km kaugusel linnamelust harmoneeruvad puhas loodus ja kaunilt kujundatud maastik. Kõrvuti kasvavad siin võõramaised haruldused ja tuttavad äratundmisrõõmu pakkuvad eestimaised taimed. Mitme tuhande taimeliigi hulgas leidub mitte ainult huvitavat tõelisele loodusesõbrale, vaid avastamisrõõmu ja silmailu igaühele.

EV100 Tallinna Botaanikaaias>>

Kogutud kollektsioonid ning kujundatud avamaa- ja kasvuhooneekspositsioonid on Eestis unikaalsed ja liigirikkaimad (üle 8000 taksoni ja sordi).

Tagid:
lahtiste uste päev, sünnipäev, botaanikaaed, Tallinn

Peamised teemad