10:31 20. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
Illustreeriv foto

Algab Tallinna talvefestival

© Sputnik / Евгений Ашихмин
Kultuur
lühendatud link
29 0 0

Tasuta avakontserdil esinevad sopranid Pille Lill ja Kristina Vähi, viiuldaja Kristina Kriit, trompetist Neeme Ots, akordionist Mikk Langeproon ning organist Tiia Tenno.

TALLINN, 19. veebruar — Sputnik. Pille Lille muusikute fondi korraldatav festival toimub 19.-23. veebruarini, vaba sissepääsuga avakontsert on kavas Rootsi-Mihkli kirikus 19. veebruaril kell 15, teatas Pealinn.

Seal esinevad sopranid Pille Lill ja Kristina Vähi, viiuldaja Kristina Kriit, trompetist Neeme Ots, akordionist Mikk Langeproon ning organist Tiia Tenno. Kavas Vivaldi, Bachi, Händeli, Lindbergi jt muusika.

Raekojas astuvad 20. veebruaril kell 19 üles flöödimängija Oksana Sinkova ja pianist Ralf Taal, kavas Schubert, Böhm, Chopin jt. Piletid maksavad 12 või 7 eurot.

21. veebruaril esinevad sopran Olga Zaitseva ja tenor Michael Hyokun Ha Koreast. Kavas Donizetti, Puccini, Ponchielli jt. Piletid 12 ja 7 eurot.

22. veebruaril kell 19 annab soolokontserdi pianist Irina Zahharenkova, kavas Tšaikovski "Aastaajad" ja Prokofjevi "Tuhkatriinu" süit. Piletid 12 ja 7 eurot.

23. veebruaril kell 16 on Kaarli kirikus Eesti Vabariigi sünnipäeva kontsert, kus esitusele tulevad Cyrillus Kreegi "Reekviem" ja Jean Sibeliuse 7. sümfoonia. Esinevad muusikakeskkooli sümfooniaorkester, Estonia poistekoor ja Estonia seltsi segakoor, solist Oliver Kuusik, dirigent Jaan Ots.

19. ja 20. veebruaril annab Südalinna koolis lauljatele kursusi tenor Michael Hyokun Ha, piletid müügil Piletilevis.

Muusikute fond PLMF on fond, mis loodi 2003. aastal heategevusliku missiooniga toetada igakülgselt muusikatalente nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel. Asutajad otsustasid anda fondile ooperilaulja Pille Lille nime.

Tagid:
talv, festival, muusika, Tallinn

Peamised teemad

 • Edgar Savisaar: Kaljulaid kohtub Putiniga edaspidigi

  Tallinna ekslinnapea Edgar Savisaar jäi president Kersti Kaljulaidi Moskva-sõidu tulemustega rahule ja väljendas veendumust, et Kaljulaidi ja Putini kohtumine ei olnud viimane.

  46
 • Ameerika Neuroloogiaakadeemia teadlased rääkisid lihtsatest ja taskukohastest meetoditest, mis aju degenereerumist aeglustavad ja erinevaid kognitiivseid haigusi vältida aitavad.

  21
 • Konkurendid NATO hajutamise-koondamise asjus - Venemaa, Saksamaa, Türgi, Prantsusmaa riigijuhid. Pildilt on puudu USA president.

  Sel nädalal demonstreeris Recep Tayyip Erdoğan häbematul moel ammust ajalootõde - impeeriumid lõpetavad oma elutee siis, kui keegi neid enam ei karda. Algul keelduvad nende ähvardustele reageerimast vaid kõige julgemad ning seejärel need, kes omakorda juba soovivad näidata seniste hegemoonide impotentsust.

  58