18:21 30. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1708
  • RUB91.7763
Kultuur
lühendatud link
Christopher Nolani filmivõtted Tallinnas (22)
111 0 0

Esmaspäeval, 15. juulil saavad tallinlased ja Tallinna külalised kuulata Lauluväljakul kontserti, kus Eesti levimuusikud esitavad tuntud filmimuusikat.

TALLINN, 15. juuli — Sputnik. Kontsert Tallinna Lauluväljakul algab kell 18.00, sissepääs on tasuta ja väravad avatakse kell 17.00, teatas pealinna pressiteenistus

Tallinna lauluväljak on suureks juubelilaulupeoks valmis >>

Laule tuntud filmidest Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestri saatel esitavad Uku Suviste, Koit Toome, Ott Lepland ja Liisi Koikson.

Lauluväljaku tasuta filmimuusikakontsert on osa kultuuriprogrammist "Lasnamäe filmisuvi", mis on korraldanud Tallinna linnavalitsuse, filmikompanii Funfare Films Limited ja selle kohaliku esindaja Allfilm poolt režissöör Christopher Nolani uue linateose "Tenet" Tallinnas toimuvate filmivõte puhul. 

Esimeseks "Nolani kingituseks" linnale oli köielkõndija Jaan Roose etteaste, kui ta 9. juulil kõndis üle Laagna tee tõmmatud kitsal lindil.

Jalgsi läbi õhu: köielkõndija Jaan Roose ei väsi Tallinna elanikke üllatamast >>

Sputnik Eesti on juba kirjutanud, et Tallinna linnavalitsus pidas Hollyvoodi esindajatega keerulisi läbirääkimisi pealinna tänavatel toimuvate filmivõtete tingimuste üle. Lõpuks jõuti kompromissile, mille üheks tingimuseks on ürituste korraldamine kohalikele elanikele.

Ameerika kunst nõuab ohvreid — Eestilt >>

Juulikuus saavad Lasnamäe elanikud osa tasuta üritustesarjast "Lasnamäe filmisuvi", mis on korraldatud tänuks võimaluse eest teha siin Hollywoodi režissööri Christipher Nolani kassafilmi filmivõtteid. Järgmine üritus on 18. juulil toimuv festival Kivila pargis, kus tehakse nii sporti, kunsti, muusikat, põnevaid atraktsioone, saab nautida tänavatoitu ja jooke.

Teema:
Christopher Nolani filmivõtted Tallinnas (22)
Tagid:
Laagna tee, Mihhail Kõlvart, kontsert, lauluväljak, filmivõtted, Hollywood, Tallinna linnavalitsus

Peamised teemad