12:22 22. August 2017
Tallinn+ 13°C
Kuula otse
Infoagentuur ja raadio Sputnik on rahvusvaheliseks partneriks 16.-18. juunini 2016 Sankt Peterburgis toimuvale XX Peterburgi rahvusvahelisele majandusfoorumile (PRMF).

Agentuur ja raadio Sputnik on PRMF rahvusvaheline partner

© Sputnik / Игорь Руссак
Majandus
lühendatud link
Peterburi rahvusvaheline majandusfoorum 2016 (10)
13 0 0

Uudiseid ja kõige aktuaalsemat teavet edastatakse 24/7 režiimis portaalis Sputnik, mis töötab rohkem kui 30 keeles.

TALLINN, 15. juuni — Sputnik. Infoagentuur ja raadio Sputnik on rahvusvaheliseks partneriks 16.-18. juunini 2016 Sankt Peterburgis toimuvale XX Peterburgi rahvusvahelisele majandusfoorumile (PRMF). Kogu foorumi vältel töötab Sputnik stendil (paviljon 1F, stend 11IP) raadiostuudio, kus poliitikud, eksperdid ja suurte ettevõtete juhid arutlevad foorumi päevakorras olevate oluliste küsimuste üle. Uudiseid ja kõige aktuaalsemat teavet edastatakse 24/7 režiimis portaalis Sputnik, mis töötab rohkem kui 30 keeles.

Sputnik on partneriks ka grandioossele spordiüritusele Fight Nights, kus legendaarne Venemaa vabavõitleja Fjodor Jemeljanenko kohtub Brasiilia raskekaallase Fábio Maldonadoga sportliku vabavõitluse matšis, mis toimub 17. juunil PRMF raames. Sputnik ressurssides üle kogu maailma edastatakse uudiseid, fotoreportaaže ja intervjuusid matšist osavõtjatega.

Peterburgi rahvusvaheline majandusfoorum (PRMF) on majanduse ja ärivaldkonna unikaalne sündmus. Möödunud aastakümnega on foorumist saanud maailma äriringkondade esindajate olulisim kohtumispaik, kus arutletakse Venemaa ees seisvate, arenevaid turge puudutavate ja maailmas tervikuna toimuvate majanduse võtmeküsimuste üle. Peterburgi rahvusvahelist majandusfoorumile tuleb Venemaalt ja raja tagant üle 10000 osaleja, kelle hulgas on arengumaade riigipäid ja valitsusjuhte, suurte ettevõtete juhte, samuti maailma juhtivaid eksperte teaduse, massiteabe ja kodanikuühiskonna vallas.

Sputnik (sputniknews.com) on uudisteagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

 

 

Teema:
Peterburi rahvusvaheline majandusfoorum 2016 (10)

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  3
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  20
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  8