11:29 20. Oktoober 2019
Kuula otse
  • USD1.1144
  • RUB71.3066
Eesti Töötukassa kutsub osalema 20. oktoobril 2017 toimuval Balti riikide ühisel online-töömessil

Online-töömess: Fast-track Career in the Baltics 20.10.2017

© Sputnik / Вадим Анцупов
Majandus
lühendatud link
1920

Eesti Töötukassa kutsub osalema 20. oktoobril 2017 toimuval Balti riikide ühisel online-töömessil

TALLINN, 19. oktoober — Sputnik. Online-töömess Fast-track Career in the Baltics on suunatud Baltikumis tegutsevatele IT, tootmis- ja teeninduse ning HORECA sektori ettevõtetele, kellel on soov ja valmisolek värvata töötajaid Euroopast või kaugemaltki.

Messi korraldatakse koostöös Läti ja Leedu tööturuasutustega. Osalema kutsutakse tööotsijaid Baltikumist ja EL/EMP riikidest, ühtlasi turundatakse messi koostöös EAS-iga Work In Estonia programmi sihtriikides. Samal ajal on töömessi info kättesaadav ja osalus võimalik igaühele ükskõik kus maailma punktis — eelmiste aastate kogemus näitab, et tööotsijaid on ka Pakistanist, Indiast, Ukrainast jt riikidest, teatab Töötukassa.

Riik hakkab senisest enam toetama vähese töökogemusega noorte tööle saamist, illustratiivne foto
© Sputnik / Виталий Аньков

Online-töömess on viimastel aastatel töövahendusvõrgustiku EURES riikides laialdaselt kasutatav tööotsijate-tööandjate kokku viimise formaat, mille eripäraks on kogu messi toimumine virtuaalkeskkonnas.

Mikser mures Aafrika noorsoo ja tööturu pärast>>

Messil osaleda ja tööpakkumistele kandideerida saavad huvilised kõigist Euroopa Liidu riikidest. See tähendab, et nii tööandja kui tööotsija saavad messil osaleda oma kodust või töökohast lahkumata, oluline on vaid internetiühenduse ja arvuti olemasolu.

Portaalis on loodud võimalused osalejate registreerumiseks, tööandjate tutvustamiseks, sobivate kandidaatide-tööpakkumiste kokkuviimiseks, tööpakkumistele kandideerimiseks, online-intervjuudeks sobivate kandidaatidega jpm.

Kes on see noor, kes ei tööta ega õpi?>>

Enne messi tuleb sisestada portaali oma ettevõtte tutvustus ning pakutavate ametikohtade kirjeldus. Kui on olemas oma ettevõtet tutvustav (ingliskeelne) videomaterjal, saab seda samuti messi ajal kasutada.

Online-töömess "Fast-Track Career in the Baltics" leiab aset Euroopa Komisjoni loodud portaalis ja suhtluskeeleks on inglise keeles.

Tööotsijad enim soovitud ametite ja enim esindatud haridusvaldkondade lõikes leiate siin.

Tagid:
EURES, online, mess, EAS, Töötukassa

Peamised teemad