07:56 24. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1901
  • RUB90.3507
Majandus
lühendatud link
80 0 0

Tehnoloogia põhineb mitme mobiilinterneti-operaatori signaalide ühendamisel - seni kasutatakse seda ainult Venemaal, kuid tulevikus võib teenust ka välismaale laiendada.

TALLINN, 7. mai — Sputnik. Vene ettevõte Incarnet, mis tegutseb kiire internetiühenduse vallas, lõi süsteemi, mis pakub autodele maanteel katkematut internetiteenust, teatas firma asutaja Anton Jesin RIA Novostile.

Nähtamatuks tegev kate: Venemaa füüsikud õppisid seda laseri abil valmistama >>

"Incarnet ViH ruuter on varustatud pesadega kaheksa erineva operaatori SIM-kaartide jaoks. Nende samaaegse toimimise ja mitme välisantenni kasutamise korral suureneb internetiühenduse kiirus mitu korda, ulatudes 90 Mbit/s, seda ka sõidu ajal."

Senaatorid Föderatsiooninõukogu istungil
© Sputnik / Владимир Федоренко

Jesini sõnul muudab süsteem auto täisväärtuslikuks "Ratastel kontoriks". See sobib hästi neile, kes sageli reisivad või autoga tööülesannetele sõidavad.

"Suur interneti-kiirus säilib mitte ainult linnas, vaid ka kaugel väljaspool asustatud punkte, mis võimaldab teil takistamatult autost töötada, videofaile laadida, Skype"i konverentse luua, ärikirjavahetust pidada ja palju muud teha," teatas allikas agentuurile.

Incarnet valmistab võrguseadmeid transpordivahendite ja avaliku ruumi tarvis. Ettevõte on võrgutehnoloogia valdkonnas töötanud juba üle 12 aasta.

 Venemaa paigutab Kuubale luuresatelliitide andmesidejaama >>

Samal teemal

Kui robot Fjodor tulistama õppis, oli välismaiste komponentide tarnetel lõpp
USA uus küberstrateegia: varjamatu ülemvõim maailmas
Tagid:
mobiilside, ruuter, internet

Peamised teemad