17:47 29. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Majandus
lühendatud link
105 0 0

Ettevõtte Alibaba Group asutaja, ettevõtja ja ärimees, hiinlane Jack Ma teatas, et tulevikus piisab inimestele vaid 12-tunnisest töönädalast.

TALLINN, 30. august — Sputnik. Ettevõtte Alibaba Group asutaja ning tuntud Hiina ettevõtja ja ärimees Jack Ma teatas, et tulevikus peavad inimesed töötama vaid 12 tundi nädalas.

Tema sõnul oli varem vaja palju tööd teha, nüüd aga enam mitte – piisab, kui töötada kolm päeva nädalas, neli tundi päevas.

Samal ajal tuntakse Jack Ma'd töögraafiku 996 pooldajana, tema ettevõtetes kestab tööpäev kella üheksast hommikul kuueni õhtul ja seda kuus päeva nädalas.

"Siinilmas loodab iga inimene edu saavutada, loodab paremale elujärjele, kõik tahavad, et neid austataks. Ma tahaksin kõigilt küsida, et kui te teistest rohkem oma jõudu ja aega ei kuluta, kuidas te siis saate seda ihaldatud edu saavutada?" vahendab tema sõnu väljaanne Paper.

Alibaba Group on Hiina suurim veebimüügiettevõte, mille asutas Jack Ma 1999. aastal. Talle kuuluvad ka filmikompanii Alibaba Pictures, müügiplatvorm Alibaba.com, veebikauplused AliExpress.com, Taobao.com ja Tmall.com.

Lugege lisaks:

 

Samal teemal

Venemaa ja Hiina satelliitnavigatsioonisüsteemid ühildatakse
Hiina ei vaja kedagi, teda aga vajavad kõik
Euroopa Liit jätab Hiina veebikaubanduses eelistest ilma – seda tarbijate arvel
Hiina katkestas USA põllumajandustoodete sisseostud
Tagid:
elatustase, tööpäev, töö, Hiina, Alibaba

Peamised teemad