07:46 16. Juuli 2018
Kuula otse
  • USD1.1643
  • RUB72.4844
Eriti oodatakse kandidaate rõivaste konsultandi koolitusele.

Tallinna Tehnikakõrgkool hakkab töötuid koolitama

© Sputnik / Григорий Сысоев
Haridus
lühendatud link
32 0 0

Tallinna Tehnikakõrgkool (TTK) alustab septembris koostöös Sihtasutus Innovega ja Euroopa Sotsiaalfondi toel projektiaa „Praktika toob tööle“, mille eesmärk on aidata tööturult eemal olnud inimestel tööle naasta.

TALLINN, 8. september — Sputnik. Ühe erialakoolituse maht on 120 akadeemilist tundi, sisaldades endas nii praktilist kui ka teoreetilist osa. Lisaks pakutakse isiksuse arengut ja ettevõtlikkust soodustavaid koolitusi.

Projekti raames pakutakse erialakoolitustena keevitamise, metalli ja plastimaterjalide töötlemise, tekstiilimaterjalide müügitöö ja veokorralduse juhtimise ja robotpingi õpet. Õppetöö toimub eesti keeles ja koolitusprogrammid on osalejatele tasuta, teatas BNS.

Osaleda võivad kõik, kelle tööotsingud on kestnud aasta või kauem, 16-24-aastaste puhul 6 kuud, ning kes pole selle aja jooksul olnud hõivatud tööga või sellega võrdsustatud tegevusega.

Eriti oodatakse kandidaate tekstiilimaterjalide ja rõivaste konsultandi koolitusele ning plasti- ja metalli töötleja eriala koolitusele.

Registreerimise tähtaeg on 15. september, õppetöö algab 26. septembril.

 

Tagid:
koolitus, Tallinna Tehnikakõrgkool, töötu, Tallinn

Peamised teemad