14:01 22. August 2017
Tallinn+ 17°C
Kuula otse
Eriti oodatakse kandidaate rõivaste konsultandi koolitusele.

Tallinna Tehnikakõrgkool hakkab töötuid koolitama

© Sputnik / Григорий Сысоев
Haridus
lühendatud link
28 0 0

Tallinna Tehnikakõrgkool (TTK) alustab septembris koostöös Sihtasutus Innovega ja Euroopa Sotsiaalfondi toel projektiaa „Praktika toob tööle“, mille eesmärk on aidata tööturult eemal olnud inimestel tööle naasta.

TALLINN, 8. september — Sputnik. Ühe erialakoolituse maht on 120 akadeemilist tundi, sisaldades endas nii praktilist kui ka teoreetilist osa. Lisaks pakutakse isiksuse arengut ja ettevõtlikkust soodustavaid koolitusi.

Projekti raames pakutakse erialakoolitustena keevitamise, metalli ja plastimaterjalide töötlemise, tekstiilimaterjalide müügitöö ja veokorralduse juhtimise ja robotpingi õpet. Õppetöö toimub eesti keeles ja koolitusprogrammid on osalejatele tasuta, teatas BNS.

Osaleda võivad kõik, kelle tööotsingud on kestnud aasta või kauem, 16-24-aastaste puhul 6 kuud, ning kes pole selle aja jooksul olnud hõivatud tööga või sellega võrdsustatud tegevusega.

Eriti oodatakse kandidaate tekstiilimaterjalide ja rõivaste konsultandi koolitusele ning plasti- ja metalli töötleja eriala koolitusele.

Registreerimise tähtaeg on 15. september, õppetöö algab 26. septembril.

 

Tagid:
koolitus, Tallinna Tehnikakõrgkool, töötu, Tallinn

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  4
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  23
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  11