13:53 26. September 2017
Tallinn+ 14°C
Kuula otse
MTÜ Raamat Rahvale tiim.

Alates tänasest saab tuua raamatuid tasuta raamatute laadale

© Фото: Биргит Выйдула
Haridus
lühendatud link
4651

Pühapäeval, 25. septembril kella 11-15-ni toimub Kultuurikatlas tasuta raamatute laat, kus saab lisaks raamatute soetamisele kohtuda mitmete kultuuritegelastega. Raamatuid on võimalik laadale tuua neljapäeval, 22. septembril ja reedel, 23. septembril kella 17-20-ni ning laupäeval, 24. septembril kella 11-16-ni.

TALLINN, 22. september — Sputnik. Raamatulaada esinemisnurgas astuvad pühapäeval järgemööda üles poliitik Siim Kallas, luuletaja Doris Kareva, Bookworld.me eraraamatukogu tegevjuht Anu Vunk, kirjanik Indrek Hargla, Andrei Kedrin ja Dan Rotar kultuuriajakirjast Plug ning kirjanik Jim Ashilevi.

Väikses saalis on võimalik vestelda Inga Raitari ja Kerttu Rakkega. Lisaks on kella 11-15 laste rõõmuks kohal näomaalija ning kella 11.30-14.30 on avatud Tallinna Keskraamatukogu töötoad, teatas Raepress.

„Meil on väga hea meel, et niivõrd paljud nimekad kirjanikud ja ühiskonnaelu tegelased üritusel üles astuvad," ütles raamatulaada programmijuht Sandra Maurer. „Loodame, et iga külastaja leiab endale nii sobivaid raamatuid kui ka meelepäraseid esinejaid. Lisaks avame mitmeid töötubasid, kus leiab tegevust kogu perele. Seeläbi loodame, et kõik inimesed lahkuvad raamatulaadalt meeldiva kultuurielamuse võrra rikkamana."

Raamatulaada täpsem info ja ajakava on saadaval Facebooki lehel.

Tagid:
raamatulaat, Kultuurikattel

Peamised teemad