09:55 21. November 2018
Kuula otse
 • USD1.1421
 • RUB75.0039
Tallinna uus varjupaik

Tallinna uus loomade varjupaik saab aastaseks!

© Sputnik / Вадим Анцупов
Haridus
lühendatud link
60 0 0

Täna kell 14.00-19.00 oodatakse kõiki loomasõpru Tallinna uue loomade varjupaiga esimesele sünnipäevapeole Paljassaare teele. Muusikat teevad Marten Kuningas ning Johanna Randmann

TALLINN, 4. august — Sputnik. See on meelelahutuslik ja hariv kogupereüritus koos oma ala spetsialistidega kliinikutest, koertekoolidest; toimub heategevusloterii ning tordisöömine.

Muusikat teevad Marten Kuningas ning Johanna Randmann, päeva juhiks on Marko Tiidelepp. Oma tooted pakuvad või teenuseid esitlevad ning nõustavad Nutikas lemmik, NufNuf, PetCity, Loomade kiirabikliinik, Koertekool Sõprus, Royal Canin ning Varjupaikade MTÜ suursponsor Purina Eesti, vahendab portaal Pealinn.

"Esimese aasta on olnud õpetlik ja väga töine, sest üks kolmandik kõigist meie väljakutsetest tuli Tallinna linnast ning koju oleme saatnud 854 looma," ütleb Triinu Priks, seitset Eesti loomade varjupaika ühendava Varjupaikade MTÜ üldjuht.

Tallinna varjupaiga juhataja Eve Tobias lisab: "Meie tegevuse eesmärgiks on, et igal loomal oleks oma kodu, sestap ka niisugune avalik üritus varjupaiga tutvustamiseks. Paljud inimesed ei tea veel, et Tallinnast leitud loomadele pakub peavarju uus varjupaik, mis asub Paljassaare tee 85."

Õnnepilet: Moskva metroo nimelised vastsündinud kutsikad >>

Parim sünnipäevakingitus varjupaigale on korjanduskasti poetatud annetus, mille abil aidatakse varjupaigas sündnud üheksal kutsikal alustada iseseisvat elu. Kellel ei ole võimalik peol osaleda, saab varjupaika toetada viie euroga helistades annetustelefonil 900 7000.

Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Suurima kodutute loomadega tegeleva organisatsioonina ollakse pühendunud oma piirkondade kahe- ja neljajalgsete kogukonnaliikmete abistamisele.

Tagid:
loomad, varjupaik, Tallinn

Peamised teemad

 • Roomikdroon TheMIS

  Esmaspäeval, 19. novembril Brüsselis toimunud EL riikide välis- ja kaitseministrite kohtumisel kirjutas Eesti alla kolmele sõjalisele programmile, laiendades sellega osalemist NATO-st sõltumatus Euroopa kaitsealgatuses.

  11
 • Saksamaa politsei

  Prokurörid kahtlustavad tuneeslast "bioloogilise relva tahtlikus valmistamises", kuid polnud selge, kas ta aktiivselt kavandas ka rünnakut.

  26
 • APEC tippkotumine toimus Paapua Uus-Guinea pealinnas Port Moresbys

  Paapua Uus-Guineas toimunud Aasia ja Vaikse ookeani majanduskoostöö foorumi (inglise keeles Asia-Pacific Economic Cooperation, APEC – toim.) tippkohtumine lõppes esimest korda ajaloos ühisavalduseta. Mitmed meediaväljaanded nimetasid seda läbikukkumiseks.

  23