22:55 25. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1634
  • RUB90.4050
Haridus
lühendatud link
5210

Oma panuse saavad eestimaalased nädala pärast anda neljakümne ühes Selveris üle Eesti. Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku kui ka kallimate koolitarvete üle.

TALLINN, 4. august — Sputnik. Eesti Lasterikaste Perede Liidu heategevusprojekt "Lapsed kooli" ootab liidu presidendi Aage Õunapi sõnul ühinema särasilmseid ja julgeid vabatahtlikke, kes kauplustes annetusi koguda aitavad, edastab Pealinn.

"Selleks, et valmistada lastele rõõmu kvaliteetsete koolitarvetega, kutsungi kõiki inimesi märkama ning annetama koolitarbeid," ütles Õunap. "Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku kui ka kallimate koolitarvete üle."

Algatust saab toetada, poetades annetuskastidesse mõni ostetud koolitarve või tulles appi vabatahtlikuna annetusi koguma.

Liit aitab koguda lasterikastele peredele koolitarbeid neljakümne ühes Selveris üle Eesti 9. kuni 12. augustini. Seda neljapäeval ja reedel kell 16-19 ning laupäeval ja pühapäeval kell 11-15.

Eri piirkondades kogutud asjad lähevad jagamiseks just selles maakonnas elavate perede vahel. Annetatud esemed jagavad liidu liikmed laiali hiljemalt septembrikuu esimestel nädalatel.

Reps: lasteaiaharidus peab jõudma iga lapseni>>

Mullu koguti 595 vabatahtlikku kaasabil üle Eesti kokku 51 789 koolitarvet.

Iga neljas 1. klassi laps on ülekaalus või rasvunud>>

Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal. Liit on nelja ja enama lapsega peresid koondav katusorganisatsioon, kes lähtub oma tegevustes suurte perede väärtustamisest ja toetamisest.

Liidu liikmesorganisatsioonid tegutsevad kõikides Eesti maakondades ja neid on kokku 19. Võrgustikku kuulub 1611 nelja ja enama lapsega peret ja nendes perekondades on sirgumas 7400 last.

Tagid:
Lapsed kooli, annetus, Eesti Lasterikaste Perede Liit, kool, Eesti

Peamised teemad