04:01 16. August 2018
Kuula otse
  • USD1.1321
  • RUB75.9875
Sputnik mobiilrakendus.

Sputnik mobiilirakendus on saadaval ka eesti keeles

© Sputnik / Вадим Анцупов
Eesti uudised
lühendatud link
8403

Sputnik mobiilirakendus iOS ja Androidi platvormidele on nüüdsest saadaval ka eesti keeles.

TALLINN, 10. märts — Sputnik pressiteenistus. See võimaldab nutitelefonide kasutajatel 24/7 režiimis lugeda uudiseid, vaadata pilte ning kuulata raadiosaateid kümnetes maailma keeltes.

Lisaks eestikeelsele rakendusele on Sputnik rakendus kättesaadav ka serbia, inglise, itaalia, poola, abhaasi, portugali, hiina, jaapani, saksa, prantsuse, hindi, kirgiisi, türgi, vietnami, valgevene, dari, taani, korea, kurdi, norra, puštu, pärsia, soome, rootsi, urdu, araabia, aserbaidžaani, gruusia, moldaavia, usbeki, läti, tadžiki ja vene keeltes. Sputnik rakenduse saab tasuta alla laadida App Store ja Google Play kauplustest.

Lisaks päevauudistele saavad Sputnik uue rakenduse omanikud lugeda ka ekspertide analüüse ja kommentaare aktuaalsetel teemadel ning vaadata infograafikat. Mistahes infot saab kohe ka sotsiaalvõrgustikes jagada kasutades sinna sisse ehitatud teenuseid. Sputnik uues tootes on kasutatud kõige uuemaid arendusi, kasutajaliides on muutunud selgemaks ja mugavamaks ning rohked seadevõimalused rahuldavad kõikide iOS ja Androidi platvormide kasutajate vajadusi. Rakendus töötab kõikides iOS 6.0 ja uuemates ning Android 4.0 ja uuemates nutitelefonides ühildudes nende operatsioonisüsteemidega.

Sputnik on uudisteagentuur ja raadio multimeediainfosüsteem esindustega kümnetes riikides. Sputnik koosseisu kuuluvad veebileheküljed, analoog- ja digitaalraadiojaamad, mobiilirakendused ning oleme esindatud ka sotsiaalvõrgustikes.

Alla laadida rakendus iPhone'le >>

Alla laadida rakendus Android'ile >>

Samal teemal

Sputnik võtab Aasia ja Euroopa regioonides tuure üles

Peamised teemad