03:31 20. Jaanuar 2018
Tallinn-2°C
Kuula otse
on alates jaanuarist e-poodide mustas nimekirjas, illustratiivne foto

Populaarse veebipoe pidaja on taas võlgades

© Pexels
Eesti uudised
lühendatud link
3901

Mullu 27 000-eurose võla korstnasse kirjutanud crazydeal.ee omaniku uuel firmal on samuti maksuvõlg tekkinud

TALLINN, 13. veebruar — Sputnik. Populaarne veebiportaal crazydeal.ee, mille haldaja Crazydeal Group OÜ (omanik Keith Piibemann) on alates jaanuarist e-poodide mustas nimekirjas, jätkab tegevust hoolimata kaebustest, et ostjatel on kaup või raha tagasi saamata, vahendas BNS viitega Eesti Päevalehele. 

Neljapäeval hoiatas amet, et Crazydeal jätkab aktiivset müügitööd, olgugi et olemasolevaid muresid ei suudeta lahendada ja ametisse pöördujate arv üha suureneb.

Juba varem näitas krediidiraport, et ettevõttel on esitamata deklaratsioone, kuid veebruaris on ettevõttel tekkinud ka maksuvõlg. Maksu- ja tolliameti andmetel oli see reedese seisuga 2770 eurot ja 14 senti.

Piibemann toonitas, et selgelt tuleks eristada kahte ettevõtet: Crazydeali veebikaubamaja endist operaatorit Crazydeal OÜ/Crazy Trading OÜ ja selle praegust operaatorit Crazydeal Group OÜ-d, ning tõi näiteks Rock Cafe, kus on samuti olnud erinevaid operaatoreid.

Piibemanni sõnul kahjustas tarbijakaitseameti otsus panna Crazydeali veebikaubamaja musta nimekirja nende klientide huve ja amet ründas avalikult ettevõtet, millel oli probleemseid kliendijuhtumeid alla valdkonna keskmise näitaja ehk alla 1% kõigist tellimustest, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tagid:
maksuvõlg, e-pood, veebiportaal, Crazydeal Group OÜ, crazydeal.ee, MTA, Eesti

Peamised teemad