14:47 02. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1116
  • RUB77.4378
Eesti uudised
lühendatud link
3031

Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank annab seitsmendat korda publikupreemiad nais- ja meessolistile, kelle valivad välja ooperikülastajad

TALLINN, 12. märts — Sputnik. Võrreldes varasemate aastatega suureneb preemiasumma ja muutub publikupreemia visuaal, teatas Rahvusooper.

Kumbki publiku lemmik saab 2000-eurose preemia ning kuna laulja jaoks on kõige suuremaks tunnustuseks aplaus, meenutab ka uue kuju saav auhind just seda liiki tänu. Koostöös Eesti Kunstiakadeemia metalliosakonna ja kunstnik Nils Hindiga valmivad kaks aplodeerivat kätt, mis antakse laureaatidele üle 30. märtsi ooperi „Aida" etenduse eel.

„Rahvusooper Estonia on hinnatud tööandja ja mitmekesise repertuaariga teater, kes panustab aktiivselt kogukonna tegemistesse. Head emotsioonid, mida Estonia külastused alati pakuvad, võivad muuta elu või panna teisiti mõtlema. SEB ja Rahvusooper Estonia hea koostöösuhe on kestnud juba pikki aastaid, mida hindame nii meie kui meie kliendid," ütleb SEB panga juhatuse esimees Allan Parik. „Publikupreemia on siiras tunnustus publikult ja sellest on saanud tänaseks juba kena traditsioon," lisas Parik.

Tagid:
ooper, publik, preemia, rahvusooper, Estonia, rahvusooper Estonia, SEB

Peamised teemad