16:56 20. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1785
  • RUB91.4401
Eesti uudised
lühendatud link
1502

Eelseisval tarbijaõiguste päeval käsitletakse teemasid, mis pakuvad huvi nii tarbijatele, korteriühistute liikmetele kui kaubandusettevõtjatele

TALLINN, 28. märts — Sputnik. 30. märtsil kell 11-16.30 toimub Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis (Tõnismägi 2) järjekorras juba üheksas Tallinna tarbijaõiguste päev, kus kasulikke nõuandeid jagub nii tarbijatele kui kauplejatele, teatab Tallinna linnavalitsus.

Eriti soovitatakse teadmisi hankima tulla internetikaubanduse tarbijatel ja sellega tegelevatel või sellega alustada kavatsevatel ettevõtjatel, kuna infot jagavad internetikaubandusega igapäevaselt tegelevad spetsialistid.

Evi Hindpere Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroost tutvustab korteriühistute töökorraldust pärast uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse jõustumist 1. jaanuaril 2018. Levinumatest tarbijaõiguse väärarusaamadest kõneleb Andres Sooniste Tarbijakaitseametist.

E-kaubandusest läbi tarbija ja kaupleja silmade kõneleb Signe Kõiv Eesti E-kaubanduse Liidust ning internetiäri maksustamisest räägib Kadriann Niinepuu ja Priit Vao Maksu- ja Tolliametist. Andreas Sõlg Maksu- ja Tolliametist räägib aga keeldudest ja piirangutest kaupadele postipakkides.

Tarbijaõiguste päeval toimub sünkroontõlge vene keelde. Osavõtt on kõigile tasuta, kuid soovitav on eelnev registreerumine.

Tagid:
e-kaubandus, tarbija, õigused, Eesti Rahvusraamatukogu, Tallinn

Peamised teemad