16:07 20. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Eesti uudised
lühendatud link
2511

Esmaspäeval, 27. märtsil käivitas Tallinna Teede AS suvist asfaltbetoonsegu tootva tehase, mis andis kevadisele tänavate hooldusremondile uue hoo ja juba esimeste päevadega freesiti ning asfalteeriti üle 6,5 tuhande ruutmeetri tänavakatet

TALLINN, 31. märts — Sputnik. Kuni 15. maini tehakse korda intensiivse liiklusega magistraalid ja peatänavad, kus liigub ühistransport. Esimesed kevadised freesimis- ja asfalteerimistööd tehti Lasnamäel Laagna ja Smuuli teel. Värske asfaldiga on hooldusremont tehtud Linnu tee lõigus Tondi tänavast Sõpruse puiesteeni ja Vabaduse puiestee Pärnu maantee ja Raba tänava vahelisel lõigul. Kadaka teel Mustamäe tee ja Ehitajate tee vahelisel lõigul ning Ehitate teel Loomaia värava sissesõidust kuni Kadaka teeni.

Nädalavahetuse ilmaprognooside kohaselt asendub kevadine aprillilumi taas asfalteerimiseks soodsate õhutemperatuuridega ja siis on kavas alustada intensiivse liiklusega Pärnu maantee remonti vajavate teelõikude freesimise ja asfalteerimisega. Järge ootab Paldiski mnt kesklinna poolne osa, Narva maantee ja Vana —Narva maantee Russalka monumendi poolne osa. Lähiaja plaanis on korrastada ka Lillepi pargi rulluisutee, teatas Raepress.

Käesoleva aasta hetkeseisuga on linnaeelarves hooldusremondiks vahendeid 8,1 miljonit eurot, millest I kvartalis kulus talvistele remonttöödele 1,4 miljonit eurot.

Tagid:
remont, ühistransport, liiklus, magistral, tehas, asfalt

Peamised teemad