21:43 25. September 2017
Tallinn+ 16°C
Kuula otse
Riigikogu avatud uste päev

Riigikogu lahtiste uste päev - 22.04.2017

© Sputnik / Вадим Анцупов
Eesti uudised
lühendatud link
100 aastat Eesti Vabariiki (33)
4422

Esimene iseseisvas Eestis rahva valitud esindus – Asutav Kogu – tuli kokku 23. aprillil 1919. aastal Tallinnas

TALLINN, 17. aprill — Sputnik. Riigikogu tähistab seda sündmust igal aastal lahtiste uste päevaga, mil saate tutvuda parlamendi tööga, Toompea lossi arhitektuuriga, Riigikogu esimehe tööruumide ja teiste lossi esindusruumidega, teatas Riigikogu pressiteenistus. Tutvuge kavaga ja tulge külla!

Meenevalikuga on väljas Parlamendi pood. Võimalus osta noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" pileteid. Avatud on ka Riigikogu kohvik ja einelaud.

Lossi sissepääs kella 15.15-ni.

Teema:
100 aastat Eesti Vabariiki (33)
Tagid:
avatud uste päev, parlament, Riigikogu, Toompea

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Psühhoterapeut Vladimir Kukk rääkis portaali Sputnik Eesti lugejatele, kuidas käituda, kui olete osutunud netikurikaelte ohvriks, ja kuidas edaspidist kiusamist vältida.

  6
 • EL toidab Lätit riknenud toiduainetega, illustratiivne foto

  Oleme need, mida sööme. Õigemini need, mille ära seedisime ja alles jäi. Selles mõttes toimub Baltimaades pärast Euroopa Liitu astumist alati midagi uskumatut. Mis on ka ilmselge

  46
 • Udmurditar Mush Nadi

  Vähemusrahvuse nädala lõpuüritusel kohtus portaal Sputnik Eesti udmurditari, Valgetähe V klaasi teenetemärgi kavaleriga, sõnastuse kohaselt „kirjaniku ja tõlkijaga, kes on andnud panuse udmurdi-eesti kultuurisidemete arendamisse“

  26