22:49 01. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1116
  • RUB77.4378
Eesti uudised
lühendatud link
Meedialahingud (290)
177199

Sputnik Eesti populaarsusreiting Eesti on-line meediaväljaannete seas kasvab

TALLINN, 24. aprill — Sputnik. Teabeagentuuri ja raadio Sputnik portaal Sputnik Eesti jõudis internetiauditooriumi uuringufirma Gemius meediaväljaannete 2017. aasta jaanuari ja veebruari tarbijate loenduse andmetel Eesti viie populaarsema on-line meediaväljaande hulka.

Pärast esikümnesse jõudmist novembris 2016 on Sputnik Eesti oma positsiooni veelgi parandanud ja tõusnud 9. positsioonilt 4. kohale.

Lisaks Sputnik Eesti võrguväljaandele on külastatumad veel postimees.ee, delfi.ee ja õhtuleht.ee.

"Olen Sputnik Eesti meeskonna üle uhke. Lugejate tunnustus on raske töö eest saadud autasu. Kindlasti ei jää Sputnik Eesti saavutatul pidama. Me räägime ka edaspidi sellest, millest teised vaikivad," märkis Sputnik Eesti juht Yelena Cherysheva.

Sputnik Eesti alustas tööd 2016. aasta veebruaris. Sputnik Eesti on rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik, mille multimeedia teabeesinduse asuvad kümnetes riikides, allüksus. Sputnik haldab võrgulehti, mis ilmuvad rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Teema:
Meedialahingud (290)
Tagid:
reiting, Gemius, raadio, teabeagentuur, internet, Sputnik Eesti, Sputnik

Peamised teemad