19:46 22. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1740
  • RUB89.1500
Eesti uudised
lühendatud link
2620

Viru pataljoni ajateenijad koristasid Ida-Virumaa heakorratalgutel üle 100 tonni prügi

TALLINN, 28. aprill — Sputnik. Ligi 200 Viru jalaväepataljoni Jõhvi linnaku ajateenijat koristasid sel nädalal Ida-Virumaal aset leidnud koristustalgutel üle 100 tonni prügi ja jäätmeid andes nii oma panuse keskkonna puhtamaks muutmisel, teatas kaitseväe pressiteenistus.

„Enne Kevadtormi koristame Ida-Virumaa erinevaid paiku, nii meie kasutatavaid harjutusalasid kui ka neid kohti, kus oleme näiteks õppusele sõites prügi näinud," ütles Viru jalaväepataljoni tsiviil-sõjalise koostöö spetsialist Jaan Salvan, kelle sõnul õpetavad heakorratalgud osalejatele vastutustundlikust. „Ma olen üsna kindel, et noormehed, kes sel nädalal said likvideerida teiste tekitatud prügimäed, ei vii ise kunagi oma prügi metsa alla."

Iga-aastaste heakorratalgute raames korrastasid Viru jalaväepataljoni ajateenijad sel korral Kõrve lahingute ala, kapten Jürgensoni hauda ning Toila sõjaväekalmistut, samuti Voka aleviku ümbruskonda. Tankitõrjekompanii sõdurite heakorratalgud peeti Kohtla-Järve linna ja Kohtla valla halduspiiril, järgmisel nädalal koristatakse Sirgala harjutusvälja.

Tagid:
prügi, sõjaväekalmistu, tankitõrjekompanii, Kevadtorm, Viru pataljon, Toilla, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Peamised teemad