04:02 20. Juuli 2018
Kuula otse
  • USD1.1588
  • RUB73.5585
Kuivastu ja Virtsu sadamates valitseb liikluskaos

НTS Laevad asub praamijärjekorra probleemi lahendama

© Flickr / Petr Magera
Eesti uudised
lühendatud link
29 0 0

TS Laevad kavatseb koos erinevate osapooltega hakata lahendama Kuivastu ja Virtsu sadamates valitsevat liikluskaost, mis suurema nõudluse ajal tekib.

TALLINN, 16. juuli — Sputnik. Portaal geenius.ee kirjutas, et sel reedel tekkis liiklussegadus Virtsu sadama tõkkepuude taga. Normaaloludes viib sadamasse tee, kus on üks sõidurada üldpiletiga sõitjatele, kaks broneeringu ehk e-piletiga sõidukitele ja üks vastassuunas ehk sadamast välja, vahendab ERR. Reedel olid aga ummikusse troppi sõidetud kõik neli sõidurada, nii et sadamast välja ei mahtunud keegi, ülejäänud autod pressisid lisaks mööda kõnniteed, nii et sõidukeid oli kokku viies reas.

Ummiku keskel olevad autojuhid pahandasid üksiku sadamatöölisega, kuna neil oli e-pilet 10 minuti pärast väljuvale laevale, kuid rea ees olevaid autosid edasi ei lastud.

Teisel pool tõkkepuid ehk laevale pääsemise ooteradadel valitses aga tühjus. Vähemalt üks reede õhtul väljunud praam läks Virtsust ära nii, et pardal oli veel ruumi sõidukitele, kuid need ei saanud lihtsalt tõkkepuudest läbi.

TS Laevade juhatuse esimehe Kaido Padari sõnul ollakse probleemist teadlikud ja seda asutakse koos maanteameti, Saarte Liinide ja politsei- ja piirivalveametiga lahendama.

Tagid:
ummik, praam, sadam

Peamised teemad