18:54 28. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Eesti uudised
lühendatud link
2710

11.-13. augustil Tapa linn tähistab oma 91. sünnipäeva, peaesinejateks on Koit Toome, ansambel Justament ja DJ Märt Rannamäe

TALLINN, 4. august — Sputnik. 11. augustil, Tapa linnapäevade ajal, korraldab Tapa linnast pärit ja Viljandi kultuuriakadeemias õppiv neiu Ade Piht nostalgilise rännaku üheks päevaks 80-ndatesse ürituse näol "Tapa Rongijaama elluärkamine". Selle ürituse raames kell 10.00 – 04.00 toimub palju erinevaid väiksemaid ettevõtmisi (kontserdid, näitused, muud tegevused – info).

Tapa sai linnaõigused >> 

12. augustil toimuvad linnapäevade raames ka traditsioonilised üritused, nagu koerte näitus, kanuuralli, jalgpalliturniir, kontserdid ja taidlejate esinemised. Suurematest üritustest toimub juba seitsmendat korda Tapa Vorstifestival ja Eesti meistrivõistlused vorstigrillimises, kuhu oodatakse võistkondi tel +372 504 3000 ja e-mailil ratsepauris@gmail.com (grilliliit.ee).

Tapa
© AFP 2019 / RAIGO PAJULA

Samuti toimub Tapa linna päeva ajal Tapa Rahvaralli, mis on saanud üheks osavõtjaterohkemaks rahvaralli sarja etapiks. Päevane peaesineja on Koit Toome, kes koos Jorma Puusaagiga kell 14.30 esineb muusika- ja kunstikooli pargis pealaval, mis on ühtlasi vorstifestivali lõppkontserdiks.

Tapa raudteejaama peahoonest sai kultuurimälestis >>

Laupäevase tantsuõhtu eest kell 21.00 hoolitsevad ansambel Justament ja DJ Märt Rannamäe. Pühapäeval kutsutakse külalisi Valgejõe saarele rannavolle turniiril osalema või pealt vaatama.

Ürituste kava võib veel täpsustuda juuni ja augustikuus 2017 ja on kätte saadaval valla kodulehel, samuti jooksvalt uudiste ja kalendri rubriigis, facebookis, plakatitel, ajalehtedes jne.

Tagid:
ühiskond, linnapäevad, sünnipäev, Tapa

Peamised teemad