18:09 03. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.2151
  • RUB90.8441
Eesti uudised
lühendatud link
Eesti - Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja (145)
28 0 0

Eesistumise partnerite ja sponsorite tänuüritus toimub reedel, 3. novembril Stenbocki majas

TALLINN, 3. november — Sputnik. Peaminister Jüri Ratas tänab homme Stenbocki majas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise peamisi partnereid ja sponsoreid, kes on Tallinnas toimunud ürituste õnnestumisele kaasa aidanud.

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise videod võitsid selge sõnumi auhinna>>

"Eesistumine on tõenäoliselt Eesti ajaloo suurim koostööprojekt. Sellise mahuga ja nõnda paljusid osapooli kaasavat koostööd nii avaliku kui erasektoriga ei ole varem toimunud. Tänu sadade inimeste panusele on Tallinnas aset leidnud üritused läinud igati korda," ütles Ratas.

Eesti on EL Nõukogu eesistuja 1. juulist kuni 31. detsembrini 2017. aastal
© Sputnik / Вадим Анцупов

Peaminister annab vastuvõtul tänukirja eesistumise suurimatele sponsoritele ning koostööpartneritele, kelle seas on Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Linnavalitsus, Tallinna Lennujaam ja Eesti Rahvusringhääling. Samuti tänab Ratas eesistumise visuaalse identiteedi loojaid, Kultuurikatla sisekujundajaid, ürituste toitlustajaid, tehnilise toe tagajaid ja hotelle.

Tallinnas toimub digitaalvaldkonna tippkohtumine>>

Kokku sõlmis Riigikantselei eesistumise korraldamiseks 126 lepingut 110 lepingupartneriga. Sponsorid panustasid eesistumise õnnestumisse hinnanguliselt ligi 1,6 miljoni euro väärtuses tooteid ja teenuseid.

Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise tippüritused Eestis on peetud ning peamised töökohtumised jätkuvad Brüsselis ja Luxembourgis.

Eesti — Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja>>

Teema:
Eesti - Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja (145)
Tagid:
eesistumine, Stenbocki maja, partner, sponsor, Jüri Ratas, Tallinn, Eesti

Peamised teemad