13:18 23. Märts 2018
Tallinn-3°C
Kuula otse
Teedel on suur libeduseoht, illustratiivne foto

Ettevaatust! Teedel on suur libeduseoht

© Sputnik / Евгений Биятов
Eesti uudised
lühendatud link
15 0 0

Eesti teedel on liiklusjuhtimiskeskuse teatel täna nullilähedase temperatuuri tõttu suur libeduse oht, mitmel pool on udu tõttu nähtavus teedel piiratud

TALLINN, 4. detsember — Sputnik. Varahommikul olid teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel soolamärjad või soolalumesegused, vahendas Pealinn viitega BNS-le. Mitmel pool on udu tõttu nähtavus teedel piiratud.

Talverehvid on kohustuslikud >>

Ilmaprognoosi kohaselt sajab hommikutundidel mitmel pool, enamasti Kagu- ja Ida-Eestis lörtsi ja lund, rannikul ka vihma. Päeval sajab kohati vähest vihma või lörtsi, Ida-Eestis ka lund. Temperatuur kõigub nulli lähedal ning libeduseoht on suur.

Maanteeamet paigaldas kolm uut kiiruskaamerat

30. novembril paigaldati riigiteedele kolm uut kiiruskaamerat: kaks mõõtekabiini Läänemaale endisesse Lihula valda ning üks mõõtekabiin Harjumaale Saue valda Hüüru külla, teatas Maanteeamet.

"Uued kiiruskaamerad koheselt tööle ei hakka, kuna esmalt toimuvad seadistus- ja häälestustööd ning liikluskorraldus tuleb viia vastavusse uute oludega," lausus Maanteeameti liikluskorralduse osakonna liikluskorraldusvahendite haldur Krisela Uussaar möödunud nädala lõpus.

"Kiiruskaamerate paigaldamisega soovime eelkõige vähendada kiirusületustega kaasnevaid ohutegureid liiklejatele," lisas Uussaar.

Eeloleva nädala esimene pool jätkub tormiste tuultega >>

Tööde käigus paigaldati liiklejaid uutest kiiruskaameratest teavitavad liiklusmärgid.

Uute kiiruskaamerate asukohad: Risti–Virtsu–Kuivastu maantee 42. km ja 43. km ning Tallinna–Paldiski maantee 16. kilomeeter. Kokku on Eestis 65 kiiruskaamera mõõtekabiini ja 47 mõõtesüsteemi.

Tagid:
autojuhid, ettevaatus, ilm, hoiatus, maanteeamet, Eesti

Peamised teemad

 • Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige Margus Tsahkna

  Eesti peab näitama üles solidaarsust Ühendkuningriikidega ning saatma välja Eestis diplomaatilise kattevarju all töötavad Venemaa luurajad, ütles riigikogu riigikaitsekomisjoni liige Margus Tsahkna.

  23
 • Pekingi vastus Washingtoni kaubandussõjale on karm, illustreeriv foto

  USA president Donald Trump allkirjastas neljapäeval meetmed, millega kehtestatakse 60 miljardi dollari väärtuses Hiina kaupadele imporditollid. Hiina ei soovi kaubandussõdu, kuid on valmis vastasseisu korral USA-ga oma huvide eest seisma.

  51
 • Venemaa ja EL-i lipud

  Euroopa Liidu suursaadik Moskvas kutsutakse Brüsselisse konsultatsioonidele, ütles Hollandi peaminister Mark Rutte ööl vastu reedet EL-i tippkohtumiselt.

  16