14:35 23. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1740
  • RUB89.1500
Eesti uudised
lühendatud link
Sputnik Eesti pressikeskus (47)
8740

Teisipäeval, 19. detsembril toimub portaali Sputnik Eesti uues multimeedia pressikeskuses Venemaa erakorralise ja täievolilise suursaadiku Aleksandr Petrovi briifing

TALLINN, 18. detsember — Sputnik. Avamisüritusel osaleb Venemaa suursaadik ja ta saab multifunktsionaalse ja kõrgtehnoloogilise, erinevate punktide vahel üle maailma tele- ja raadioülekandeid ning videosildu võimaldava pressikeskuse esimeseks esinejaks. Kõiki neid võimalusi demonstreritakse Tallinna ja Moskva vahel toimuva videosideseansiga, kus Tallinnaga võtab ühendust Sputniku peatoimetaja Margarita Simonjan.

Sputnik Eesti populaarsusreiting kasvab >>

Multimeedia pressikeskuse lähimates plaanides on Eesti poliitilisele ja majanduslikule arengule, taristuprojektidele, töö- ja sotsiaalsfääri arengule ning kultuurile ja spordile pühendatud ürituste läbiviimine.

Pidulik avaüritus toimub 19. detsembril algusega kell 15, kutsutud on Eesti meediaväljaannete esindajad, poliitikud ja avaliku elu tegelased. Portaali Sputnik Eesti multimeedia pressikeskus asub portaali toimetuse ruumides (Paavli 1/Kopli 33, Tallinn).

Пресс-центр Sputnik Эстония
© Sputnik / Вадим Анцупов
Sputnik Eesti pressikeskus

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegse sisseseadega varustatud kompleks, mis võimaldab läbi viia erinevaid üritusi: teleotselülitustest kuni telesildadeni maailma eri linnade vahel üle maailma. Külaliste ja ajakirjanike käsutuses on mugav 20 kohaga pressisaal ja teabe vastuvõtmiseks ning edastamiseks vajalik seadmestik.

Sputnik Eestil esimene tööaasta >>

Sputnik alustas tööd Eestis 24. veebruaril 2016. aastal. Portaal tuli eetrisse nii riigikeeles, kui ka vene keeles. Teisel töötamise aastal jõudis Sputnik Eesti riigi viie kõige külastatavama meediaväljaande hulka ja püsib selles edetabelis jätkuvalt 5.-6. kohal.

Sputnik maailmas

Sputnik on teabeteagentuur ja raadio multimeediaesindustega kümnetes riikides. Sputnik sisaldab võrgulehti rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood antakse eetrisse inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Putin hindas kõrgelt RT ja Sputniku tööd >>

Uudiste ööpäevaringseks eetrisseandmiseks töötavad Washingtoni, Kairo, Pekingi ja Montevideo piirkondlikud toimetused ööpäevaringselt.

Teema:
Sputnik Eesti pressikeskus (47)
Tagid:
briifing, avaüritus, meedia, pressikeskus, Venemaa suursaatkond, Sputnik Eesti, Aleksandr Petrov, Eesti, Venemaa, Tallinn

Peamised teemad