20:22 12. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Eesti uudised
lühendatud link
2110

Tallinna Kristiine kaubanduseskusest evakueeriti teisipäeva pärastlõunal inimesed, kui hoone häiresüsteem tööle hakkas

TALLINN, 20. detsember — Sputnik. "Signalisatsioon käivitus, kuna keskuse ventilatsiooniruumis oli suits. Päästjad uurivad praegu, kust ja mille tõttu suits ventilatsiooniruumi tekkis," ütles päästeameti Põhja päästekeskuse pressiesindaja teisipäeval BNS-ile, vahendab Pealinn.

Päästeamet: Suitsuandurita korterid ohustavad kõiki majaelanikke >>

Kohapeal viibinud BNS-i ajakirjaniku sõnul käivitus keskuses signalisatsioon ja kõik Kristiine keskuses viibinud inimesed suunati hoonest välja.

Suurim osa palgatõusuks mõeldud lisarahast läheb politsei- ja piirivalveametile
© Sputnik / Вадим Анцупов

Postimehe teatel tekitas suitsu põlema süttinud valgusti, mis oli tuhaks põlenud. Kella 17 paiku said Kristiine keskuses töötavad inimesed juba tagasi hoonesse.

Eestlased ostavad jõulukinke kaubanduskeskustest >>

Jõuluostude uuringu kohaselt pärinevad enamus eestlaste kuuse all olevatest kingitustest kaubanduskeskustest, vahendas Sputnik Eesti eile.

"Suures pildis pole e-kaubandus kaubanduskeskustelt kliente võtnud, pigem juurde toonud — nad mõlemad täiendavad teineteist. Inimestele meeldib kingituste ostmisel eelnevalt internetis surfata, internetis on rohkem aega valikud teha ning kokkuvõttes ka rohkem tooteid välja valida. Kuid enne ostmist tahab klient oma otsuses veenduda ja seda poes päriselt näha või katsuda," sõnas Rocca al Mare ja Kristiine keskust haldava Cityconi Baltimaade äridirektor Mati Pops.

Kuidas internetipoest ohutult jõulukinke osta >>

Kõige rohkem ostavad eestlased jõulude eel sööki ja jooki (42%), mänguasju (41%), elektroonikat (33%), kodukaunistusi (27%) ja kinkekaarte (26%). Veidi vähem ostetakse kosmeetikat (24%), riideid (24%) ja ehteid (19%).

Tagid:
ühiskond, signalisatsioon, häiresüsteem, evakueerimine, valehäire, Kristiine Keskus, Tallinn, Eesti

Peamised teemad