10:37 21. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Eesti uudised
lühendatud link
26 0 0

Tallinnas Stockmanni juures, Kunderi ja Liivalaia tänava ristmikul on veeavarii, ristmik oli täielikult vee all

TALLINN, 27. detsember — Sputnik. Politsei pressiesindaja palub võimalusel seda piirkonda vältida, vahendas ERR.

Stockmanni juures viibinud inimeste sõnul ei olnud 17. 30 paiku kuiva jalaga üle ristmiku saada võimalik. Kell 17.50 ütles ERR-i fotograaf, et ristmik enam veega kaetud ei olnud.

Mustamäel on veeavarii >>

Tallinna Vee pressiesindaja Eliis Vennik ütles ERR-ile, et veeavarii toimus Pronksi 19 maja juures.

Seoses veeavariiga Pronksi 19 juures, korraldatakse piirkonnas liiklus ringi, teatab Tallinna Vesi AS. Avariibrigaadid tegelevad juba veeavarii likvideerimisega, esimesel võimalusel on kavas alustada kaevetöödega. Tarbijad avarii tõttu veeta ei jää. Hetkel ei ole tööde lõpetamise tähtaeg veel teada.

Tallinna Vesi palub ebamugavuste pärast vabandust ja soovitab võimalsuel piirkonnas liiklemist vältida ning juhinduda ajutisest liiklusmärgistusest.

Avariitöid pole võimalik ette planeerida, kuna need tekivad ootamatult ja ka tegutsema tuleb asuda kohe. Operatiivset infot avariitööde kohta saab Tallinna Vesi AS-i avariidispetšerilt ööpäevaringselt telefonil 62 62 400, seisab ettevõtte kodulehel. 

Pirita tee ääres mõõdavad haisutaset e-ninad >>

Sisestatakse tehtava töö esimesel võimalusel ka Tallinna linna operatiivinfo leheküljele, kust Teil on võimalik otsida veekatkestusi linnnaosade ja tänavate lõikes.

Tagid:
veeavarii, vesi, ühiskond, AS Tallinna Vesi, Stockmanni kaubamaja, Eesti, Tallinn

Peamised teemad