03:07 21. Jaanuar 2019
Kuula otse
  • USD1.1402
  • RUB75.6267
Illustreeriv foto

Paberil Tallinnast ära kolitud ametite pidajad veel uutes asukohtades ei töötagi

© Flickr / Christian Schnettelker
Eesti uudised
lühendatud link
2020

Aasta tagasi jõudis avalikkuse ette Keskerakonna, SDE ja IRL-i valitsuse plaan viia suur hulk riigipalgalisi ametikohti pealinnast välja ning eelmise aasta veebruariks oli teada, et kolitakse üle tuhande ametikoha ja see puudutab pea kõikide ministeeriumide haldusalasid

TALLINN, 10. jaanuar — Sputnik. Kuigi praeguseks on mõned töökohad uude asukohta viidud ja valitsus ootab juba järgmiseks esmaspäevaks täpseid plaane edasiste kolimiste korraldamiseks, pole ministeeriumidel veel konkreetseid mõjuanalüüse ja kõigi paberil ära kolitud ametite pidajad veel uutes asukohtades ei töötagi, edastab ERR viitega Eesti Päevalehele.

Pärnu on nüüd Eesti suurim linn
© Фото : Алексей Серов

Riik soovib maakondades luua üle 1000 riigipalgalise töökoha>>

On juhtumeid, kus näiteks Tallinnast välja kolitud IT-spetsialist tõesti enam Tallinna kontoris ei tööta, kuid teeb nüüd tööd oma Tallinna kodus.

Väga keeruline on saada ülevaadet, millised ametikohad on juba Tallinnast ära kolitud ja millised veel sel aastal pealinnast välja viiakse. On teada, et 13 riigiametit peaks väikestesse maakonnakeskustesse kolima.

Maavalitsused lõpetavad alates 1. jaanuarist tegevuse>>

Kuna ametlikult kinnitas valitsus kolitavate asutuste nimekirja alles 5. detsembril, siis puudubki praegu ülevaade, mis ametid on juba kolitud.

Tagid:
kolimine, ametikoht, IT-spetsialist, Eesti

Peamised teemad