13:54 23. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1740
  • RUB89.1500
Eesti uudised
lühendatud link
47 0 0

Eesti töötukassa andis neljapäeval, 18. jaanuaril rahvusooper Estonias peetud tänuvastuvõtul kaitseväele üle Lääne-Viru maakonna 2017. aasta parima tööandja tiitli

TALLINN, 19. jaanuar — Sputnik. Kaitsevägi ja kaitseressursside amet pälvisid aasta tööandja tiitli tänu NATO lahingugrupi saabumisele ja kaitseväe Tapa linnaku arendamisele, mis tõi kaasa ka uute töökohtade loomise Lääne-Virumaal, teatab kaitseväe peastaabi pressiteenistus.

Muuhulgas avas kaitsevägi eelmise aasta sügisel Tapa linnakus uue toitluskompleksi, mis on üks suuremaid Baltimaades ning mis on suuteline päevas toitlustama 3200 inimest.

Eesti ja USA — sõjalise koostöö esmased tulemused>>

Toitluskompleksi haldab kaitseväe toetuse väejuhatus, mis annab Lääne-Virumaal tööd enam kui 100 inimesele.

"Oleme sellise tunnustuse üle kahtlemata uhked ning mul on hea meel, et meil on kaitseväelastena õnnestunud läbi oma tegevuste ergutada ka kohalikku tööturgu ning luua inimestele stabiilseid töökohti," ütles toetuse väejuhatuse ülem kolonelleitnant Toomas Susi.

Kindral Terras süüdistas Venemaad NATO vastu täiemahuliseks sõjaks valmistumises>>

Kaitseväe toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe igapäevaseks toimimiseks vajalike tegevuste korraldamisega alustades logistikast ja materjalimajandusest ning lõpetades tugiteenuste ja kaitseväe orkestriga. Samuti õpetatakse väejuhatuse logistikapataljonis ning logistikakoolis välja reserv-ja tegevsõjaväelogistikuid ning tervisekeskuses sõjaväemeedikuid.

Tagid:
Kaitseväe Tapa linnak, kaitsevägi, NATO, tööandja, Tapa

Peamised teemad