03:04 21. Jaanuar 2019
Kuula otse
  • USD1.1402
  • RUB75.6267
Koolipoiss ärples suhtlusvõrgustikus tapmisvideoga, illustreeriv foto

Koolipoiss ärples suhtlusvõrgustikus tapmisvideoga

CC0 / Milankubicka
Eesti uudised
lühendatud link
10321

Paldiskis tappis 17-aastane noormees peolt tulles 50. eluaastates mehe, filmis toimunut üles ja jagas seda sõpradele suhtlusvõrgustikus. Toimunust teadjad aga politseisse ei pöördunud.

TALLINN, 15. veebruar — Sputnik. 2016. aasta oktoobris liikus noormees peolt koju, küsis Adidase dresse kandnud ohvrilt suitsu ja sellest keeldudes läks nooruk endast välja, vahendas ERR ETV saadet "Pealtnägija."

USA koolitulistamises sai surma vähemalt 17 inimest >>

"Magnus postitas siis teatud grupile inimestele, keda oli päris palju, fotod sellest pikali maha löödud kannatanust hoopleva sõnumiga sinna juurde. Ja selle üle seal siis sotsiaalmeedia grupis arutati, aga keegi kuskile ei teatanud, ei rääkinud ei vanematele, rääkimata siis politseile teatamisest või midagi sellist," sõnas prokurör Saskia Kask.

Mullu märtsis mõistis kohus toona 17- aastase noormehe üheksaks aastaks vangi.

USA Florida osariigi lõunaosas asuvas Parklandis leidis kolmapäeval aset tulistamine keskkoolis, milles sai surma vähemalt 17 inimest, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. Politsei teatel korraldas kolmapäevase tulistamise Florida õppeasutuses 19-aastane Nikolas Cruz, kes oli kooli endine õpilane.

Koolis sai surma 12 inimest, kaks tapeti hoone lähedal ja veel üks kaugemal tänaval. Kaks haavatut suri haiglas. Väljaande Guardian informatsiooni kohaselt sai haavata 15 inimest, kellest viie vigastused on eluohtlikud.

Mehhiko koolipoiss tappis kolm klassikaaslast >>

Mehhiko põhjaosas Monterreys avas koolipoiss möödnud aasta alguses klassikaaslaste pihta tule ning tappis vähemalt kolm inimest, viis sai haavata.

Kohalikus keskkoolis kaaslasi tulistanud poiss püüdis pärast veresauna endalt elu võtta, ütles tsiviilkaitseametnik Oscar Aboytes. "Alaealine sisenes ja tulistas mitme kaaslase pihta," ütles Aboytes. "Kolm inimest on surnud ja viis haavatud."

Guardian informatsiooni kohaselt sai haavata 15 inimest, kellest viie vigastused on eluohtlikud.

Tagid:
video, suhtlusvõrgustikud, tapmine, kool, Paldiski, Eesti

Peamised teemad