14:48 23. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1740
  • RUB89.1500
Eesti uudised
lühendatud link
2310

Maanteeameti teatel on kestev lumesadu ja tuisk on muutnud teed libedaks, eriti keeruline on olukord Lääne-Eestis.

TALLINN, 23. veebruar — Sputnik. Maanteeamet teatab, et teehooldajad on väljas ning tegelevad hooldetöödega, ent teeolud võivad siiski kohati olla talviselt keerulised ja libedad.

Pakaselised ilmad on kiirabile toonud hulga tööd >>

Maanteeamet palub liiklejatelt kannatlikkust ning kui sõitu hilisemaks ajastada pole võimalik, siis tuleb sõidukijuhil praegustes ilma- ja teeoludes arvestada pidurdusteekonna kolm-neljakordistumisega võrreldes suviste tingimustega. Palume juhtidel hoida tavapärasemast suuremat pikivahet ning valida teeoludele vastav sõidustiil.

Enne sõidu alustamist saab teeoludega Eesti eri piirkondades tutvuda läbi teeilmajaamade ja teekaamerate veebilehel tarktee.ee.

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva paraad peetakse Tallinnas
© Sputnik / Вадим Анцупов

Ilmateenistus ennustab vabariigi aastapäevaks 7-12 kraadi külma, kaitseväe peastaabi kinnitusel toimub aastapäeva paraad iga ilmaga. Väga külma ilma korral peetakse paraad lühendatud kujul, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Pakane kogub hoogu >>

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva paraad peetakse Tallinnas 24. veebruaril algusega kell 11, paraadi peaproov on Vabaduse väljakul 23. veebruaril kell 21.30, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Peatumise ja parkimise ning jalakäijate liikumise piirangud Tallinnas Vabaduse väljakul ning sellega piirnevatel aladel algavad 23. veebruaril 2018 kella 15.00-st ja kestavad 24. veebruari kella 24.00-ni.

Täpseimad ilmaäpid, mida Eestis kasutada >>

Viimaste päevade pakaselised ilmad on Tallinnas kiirabile toonud hulga tööd ning iga päev tuleb pealinnas ja selle lähiümbruses tegeleda keskmiselt 5-10 alajahtumisohtu sattunud inimesega. Reeglina on tegu alkoholijoobes isikutega, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti teisipäeval.

Tagid:
hoiatus, autojuhid, tee, lumesadu, ilm, maanteeamet, Lääne-Eesti, Eesti

Peamised teemad