08:14 23. Jaanuar 2020
Kuula otse
  • USD1.1088
  • RUB68.6934
Eesti uudised
lühendatud link
3510

Sputnik Eesti alustas tööd Eestis 24. veebruaril 2016. aastal. Uudisteportaal tuli eetrisse nii riigikeeles, kui ka vene keeles.

TALLINN, 24. veebruar — Sputnik. Teisel töötamise aastal jõudis Sputnik Eesti riigi viie kõige külastatavama meediaväljaande hulka ja püsib selles edetabelis jätkuvalt 5.-6. kohal.

Sputnik Eesti esimene tööaasta >>

Sputnik on teabeteagentuur ja raadio multimeediaesindustega kümnetes riikides. Sputnik sisaldab võrgulehti rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood antakse eetrisse inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Uudiste ööpäevaringseks eetrisseandmiseks töötavad Washingtoni, Kairo, Pekingi ja Montevideo piirkondlikud toimetused ööpäevaringselt.

Руководитель Представительства МИА Россия сегодня в Эстонии и шеф-редактор Sputnik Эстония Елена Черышева
© Sputnik / Вадим Анцупов
Sputnik Eesti juht Elena Cherysheva

Uudisteportaal Sputnik Eesti avas 2017. aasta detsembris oma Tallinna toimetuse juures pressikeskuse, mis võimaldab luua ka raadio- ja videosisu. Uue pressikeskuse avas Venemaa suursaadiku Eestis Aleksandr Petrovi briifing.

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegne, kõrgtehnoloogiline, kõige värskema seadmepargiga mutimeedia-platvorm, võimaldades korraldada videokonverentse maailma eri linnadega.

Sputnik Eesti pressikeskus >>

Tehnilised võimalused aitavad professionaalset ajakirjandust arendada ja soodustavad infovahetust ja —levikut.

Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas
© Sputnik / Deniss Grabussov
Sputnik Eesti Pressikeskus Tallinnas

Sputnik Eesti pressikeskus kutsub koostööle, pakkudes pressikonverentside läbiviimise taristut kõigi aktuaalsete siseriiklike või rahvusvaheliste teemade tarvis.

Sputnik Eesti pressikeskuse produtsent on Olga Andronik: +372 514 7592, o.andronik@sputniknews.com.

Tagid:
tegevusaasta, kuupäevad, sünnipäev, meedia, pressikeskus, Sputnik Eesti, Eesti, Tallinn

Peamised teemad